>

SAĞLIKLI YAŞAM

Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri’nden Tıbbi Cihaz Kiralama İmkanı

Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri, yeni doğan bebeğin sağlık takibinden, yoğun bakım hastasına tadar ıbbi cihaz ve gereksinimlerini evlerinde karşılamak isteyen hastalarına destek vermeye devam ediyor.
 
   
 
 
     
Ocak 2001’den bu yana "Evde Bakım" hizmetlerini kapsamlı bir şekilde sunan Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri, yeni doğan bebeğin sağlık takibinden, yoğun bakım hastasına, yatağa bağımlı hastanın bakımından, tıbbi cihaz ve gereksinimlerini evlerinde karşılamaya kadar hastalarına gerekli desteği vermeye devam ediyor.

Hasta bakımında verilen sağlık hizmetinin kalitesi kadar, sağlanan tıbbi cihaz ve ekipmanın da öneminin bilincinde olan Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri, hasta bakımı için gerekli tüm ekipman ile de hizmet vermektedir. Öncelikle solunum cihazları ardından da yenidoğan ekipmanları ve diğer tüm destek malzemeleri temin edilebilmektedir.

Dünyada yaygın olan kiralama yöntemi ile hasta evinde gerekli tüm tıbbi cihaz ve ekipman kiralanabilir, hastanın ihtiyacı kadar malzemeye daha ekonomik olarak ulaşması sağlanabilir. Ayrıca ihtiyacın ortadan kalkmasıyla, kullanılan malzemelerin iadesi imkanı da kiralama sistemi ile büyük kolaylık sağlamaktadır.

Tüm malzemelerin satış ve kiralanmasından, hasta evinde bizzat iligili ekip tarafından kurulmasına, kullanım eğitiminin verilmesinden, periyodik bakım ve servisine kadar her türlü destek Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri tarafından verilmektedir.

Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri olarak verilen malzeme destekleri şöyle:

¸ Destek Malzemeler (Hasta karyolası, havalı yastık v.b)
¸ Yenidoğan Ekipman ve Malzemeleri (Bebek Terazisi, süt pompası v.b)
¸ Solunum Cihazları (Home vantilatör, ortam nemlendirici v.b)
¸ Diğer Medikal Malzemeler (Serum sehpaları, dijital tansiyon aletleri v.b)

Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Tel: (0212) 317 25 00
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>