>

MAGAZİN

Kalçama estetik yaptırdım!

Tarkan Amerika'dan döndü ve sürpriz açıklamalar yaptı.
 
   
 
 
     
Tarkan, Türk Hava Yolları'na ait tarifeli bir uçakla İstanbul'a geldi. İlk kez Atatürk Havalimanı gümrüksüz mağazalarında satışa sunulacak kendi adına üretilen parfümün tanıtımını, 'yorgun olduğu' gerekçesiyle yapmadı.

Bombalı saldırılar nedeniyle çok üzüldüğünü belirten Tarkan, dünyanın halının perişan olduğunu ifade etti. 2003 yılının kendisi için inişli çıkışlı bir yıl olduğunun hatırlatılması üzerine ünlü şarkıcı, "Benim hayatım hep inişli çıkışlı ve hepte öyle olacak. Terazi burcuyum. Her şeyin en iyisini istiyorum. Olmayınca biraz zorlanıyorum. İngilizce albüm ve diğer projelerle dünyaya açılacağım.2004 yılında yeni sürprizlerle hayranlarımın karşısına çıkacağım ancak bu konuda şu an için bir şey söylemiyorum. Yıllar önce böyle bir hatayı mırıldanmıştım" diye konuştu.

Amerika'dayken, annesi ve kardeşinin kendisini arayarak, "Tarkan silikon yaptırdığın şeklinde haberler var, doğru mu?" diye sorduklarını anlatan Tarkan, espirili bir şekilde, "Evet kalçalarıma yaptırdım." karşılığını verdi.

Hayranlarının yoğun ilgisi karşısında bunalan Tarkan, havalimanı çıkışında araçta bekleyen kız arkadaşı Bilge Öztürk'ün yanına giderken, "Sevgilimi görmek istiyorum" diyerek gazetecilerden kendisini rahat bırakmalarını
istedi.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>