>

MAGAZİN

‘Kedi Kadın’ rolü için sarmaş dolaş...

Halle Berry, ‘Play-doh’ adını verdiği kedinin hareketlerini 24 saat incelediğini açıkladı.
 
   
 
 
     
‘Catwoman - Kedi Kadın’ adlı filme ismini veren karakteri canlandıran Halle Berry, rolüne ısınmak için barınaktan evine kedi almış.

CNN’in internet sitesi, ünlü yıldızın Associated Press’e verdiği röportajı yayımladı. Hakkında kötü eleştiriler yapılan filmini beğendiğini dile getiren Berry, filmden en büyük kazanımının da ‘Play-doh’ adlı kedi olduğunu söyledi.

“Eskiden köpekleri severdim ve hayatım boyunca da köpeğim oldu. Ama bu filmle kedilere saygı göstermeyi ve sevmeyi öğrendim” diyen Berry, araştırmasına yapımcıların filmin bir sahnesinde yer alması için barınaktan aldığı 60 kediden birini eve alarak başladığını belirtti.

‘KEDİME AŞIK OLDUM’

Uzun tüylü sevimli erkek kedinin hareketlerini 24 saat boyunca incelediğini anlatan Berry, “Ona bir haftada aşık oldum ve şimdi kedi seven bir insanım. Artık kedim olmadan yaşamayı düşünemiyorum” dedi.

Kedileri gizemli, güzel ve görkemli bulduğunu, ancak bugüne kadar çevresinde hep onlara karşı alerjisi olanlar olduğu için yaklaşamadığını ifade eden oyuncu, yeni dostluğunu, “Şimdi bir kediyle yaşıyorum ve ona sahip olmak çok güzel” sözleriyle anlattı.

‘OSCAR LANETİ’NE İNANMIYORUM

‘Monster’s Ball’ filmiyle Oscar kazandıktan sonra sinemada başka çıkış yapamadığı yönünde haberler yer aldığını hatırlatan Berry, Oscar kazananların sinema kariyerinin yokolduğu yönündeki yaygın inanışı tanımlayan “Oscar laneti”ne inanmadığını vurguladı.

Ajandasında pekçok önemli projenin bulunduğunu ve Oscar laneti yaşamadığını dile getiren oyuncu, “Oscar kazanmak benim kariyerim için bir başlangıçtı. Yapmak istediklerimin yolunu açtı” dedi.

ÇOK GÜZEL BİR YAZ FİLMİ

‘Kedi Kadın’ı çok güzel bir yaz filmi olarak tanımlayan Berry, “Bu çok güzel bir yaz filmi. Eğlenceli bir yapım. Kan yok, cinsellik yok, şiddet yok. Tam çocuklara göre” sözleriyle filmi özellikle çocuklara önerdi.

3 KEDİ KADIN DAHA VAR

‘Kedi Kadın’ karakterini daha önce 1960 yılında Eartha Kitt, 1966’da Julie Newman ve son olarak da 1992 yapımı ‘Batman Dönüyor - Batman Returns’ adlı filminde ünlü aktris Michelle Pfeiffer canlandırmıştı.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>