>

GÜZELLİK

L'oreal'den yeni cilt bakım ürünü

L’ORÉAL Paris Dermo Expertise’den bu yılın teknolojik buluşu: Yeni Nesil İlk Cilt Mikro-Dermabrazyon Kiti REFINISH, sadece iki dakikada cildiniz yeniden yapılanıyor, ışıldıyor ve canlanıyor...
 
   
 
 
     
L’ORÉAL Paris Dermo Expertise’den bu yılın teknolojik buluşu: Yeni Nesil İlk Cilt Mikro-Dermabrazyon Kiti REFINISH, sadece iki dakikada cildiniz yeniden yapılanıyor, ışıldıyor ve canlanıyor...

L’ORÉAL PARİS Dermo Expertise PROFESYONEL CİLT BAKIMINI EVİNİZE TAŞIYOR...

L’Oréal Paris’in Dermo Expertise cilt bakım markası dermatologların cildi yenilemek için kullandıkları eşsiz yöntemi olan MİKRO DERMABRAZYON sisteminden esinlenerek geliştirdiği yeni teknolojik buluşu, ilk cilt mikro-dermabrazyon kiti REFINISH, haftada iki kere iki dakikalık uygulama ile ev ortamında profesyonel cilt bakımı imkanı sunuyor. Cildi onarıp yenileyen REFINISH, aynı zamanda ışıltısını ve canlılığını uzun süre korumasına yardımcı oluyor.

Kolay kullanım özelliği sayesinde evde rahatça uygulanabilen REFINISH Mikro – Dermabrazyon Kiti, cilt yüzeyini yenileyen soyucu ve uygulama sonrası nemlendirici krem olmak üzere iki farklı üründen oluşuyor. Haftada iki defa iki dakikalık kullanım sonrası cilt dokusu ve kalitesinde gözle görülür sonuçlar sunan REFINISH, cilt yüzeyindeki düzensizlikleri giderip cildi pürüzsüzleştirirken, ince çizgileri yok ediyor, cilde ışıltılı ve yumuşak bir görünüm kazandırıyor. Siyah nokta oluşturmayan, boya maddesi ve parfüm içermeyen REFINISH, çok hassas ciltler dışındaki tüm cilt tipleri için uygun.

REFINISH Mikro–Dermabrazyon Kiti’nin tüketici satış fiyatı 59.90 YTL olarak belirlendi.


Cilt Yüzeyinde Mükemmel Sonuçlar Sunan REFINISH’in Başarısı Bilimsel Olarak Onaylandı
L’oréal Paris Laboratuarları’nda gerçekleştirilen testler ile REFINISH’in ilk uygulamadan itibaren epidermayı (cildin üst yüzeyi) gözle görülür bir şekilde ve anında yenilediğini bilimsel olarak kanıtlandı. Dört haftalık kullanım sonrası cilt dokusunun temizlediği (%92), cildin daha pürüzsüz (%97), daha yumuşak (%96) ve daha ışıltılı (%81) olduğu ispatlandı. REFINISH, dermatologlar, plastik cerrahlar ve estetik uzmanlardan oluşan uzman bir ekip tarafından cilt güzelliğini korumak, daha uzun süre genç ve ışıltılı bir görünüm için cilt bakım rutininin bir parçası olarak onaylandı.

REFINISH İle Evinizin Konforunda Haftada İki Kere, İki Adımda ve İki Dakikada Cildinizi Yenileyin

1. ADIM: Alüminyum mikro kristalleriyle cilt yüzeyini yeniler
Dermatologların kullandığı mikro-dermabrazyon yönteminden esinlenerek geliştirilen teknolojik bir buluş olan Cilt Yüzeyini Yenileyen Soyucu % 20 oranında alüminyum oksit mikro kristalleri içerir. Bu mikro kristaller, Biosaccharide esaslı bir kreme eklenmiştir. Biosaccharide, yatıştırıcı etkisiyle bilinen bir şeker türü olan L-Fucose açısından zengindir (%33). Tahrişe neden olan maddelerin işleyişini dengeleyen L-Fucose, cilt yüzeyinden kopan korneositi artırarak cildin yenilenmesini destekler. Ayrıca biosaccharide, cildin yenilenme işlemi sırasındaki yumuşaklık ve kayganlığa yardımcı olur.

Alüminyum oksit kristalleri, profesyoneller tarafından kullanılanla aynıdır. Klasik peeling’lerde bulunan daha iri ve yuvarlak polietilen taneciklere kıyasla daha küçük ve daha sert olan tanecikler ölü hücrelerin daha etkin atılmasına yardımcı olur.

Sonuç olarak REFINISH, basit bir peeling’den çok daha fazlasını yaparak, cilt yüzeyindeki pürüzleri giderir, cildi yeniler ve ışıltılı bir görünüm kazandırır.


2. ADIM: Uygulama Sonrası Nemlendirici ve Yaşlanma etkilerine karşı koruyucu

Birinci adımın etkinliğini artırmak için L’oréal Laboratuarları’nın özel olarak geliştirdiği krem, cildi ferahlatır ve nemlendirir. E vitamini ile cildin doğal savunma mekanizmasını güçlendirerek, stresin kaynaklanan hasarlara karşı kalkan oluşturulmasına yardımcı olur. Geniş spektrumlu UVA (PA ++) ve UVB (GFK 15) korumaları, yenilenen cildi güneşe bağlı erken yaşlanmaya karşı korur. Nemlendirirken ferahlatan krem, cilt tarafından kolayca emilir ve ciltte yağ maddesi bırakmaz. Boya maddesi ve parfüm içermeyen nemlendirici krem, Shea tereyağı ve matlaştırıcı silica pudrası gibi aktifleri bir araya getirmektedir.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>