>

MAGAZİN

Merve Özbey; "2021 Bana Kızımı Verdi!"

Pop müziğin güçlü sesi Merve Özbey ve son dönemin popüler müzik grubu Sakiler, önceki akşam Maslak 1453’teki Yeni Gazino’da sahne aldı.
 
   
 
 
     

Gecede ilk olarak sahne alan Sakiler sevilen şarkıları ve kendilerine has yorumlarıyla kulakların pasını sildi. Sakiler’in ardından sahne alan Özbey konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. "2021 yılı sizin için nasıl geçti?" sorusuna Özbey, "Her şeyden önce 2021’de kızım dünyaya geldi. İşlerim iyi gidiyor. Kızımın, benim, eşimin sağlığı iyi daha ne isteyeyim her şey yolunda çok şükür.” diyerek yanıtladı.

“ÖNCE SAĞLIK, GERİSİ YALAN”

Röportajın devamında "2022 yılından beklentiniz nedir?" sorusuna Özbey, “Öncelikle şunu söyleyeyim ki önce sağlık sıhhat, gerisi yalan. Allah sağlık verirse 2022’nin ilk çeyreğinde her ay bir Merve Özbey şarkısı dinleyicilerimizle buluşacak. İlk olarak Sinan Akçıl ve Mustafa Ceceli ile yeni şarkımız çıkacak, devamında sürpriz projelerimiz var” dedi.

Konsere Raşit Bağzıbağlı'nın hazırladığı siyah uzun elbisesiyle başlayan Özbey, ikinci bölümde Raisa Vanessa imzalı siyah tüllü, mini elbisesiyle sahne aldı. Özbey, konser sırasında pop müziğin sevilen ismi Sinan Akçıl'ı sahneye davet etti. Özbey ve Akçıl sahnede 2019'a damga vuran 'Yaramızda Kalsın'nı ve 'Anlayamazsın'ı birlikte seslendirdi. Gecenin ikinci bölümünde Yeni Gazino sahnesindeki yerini alan Oryantal Didem, yürek hoplatan dansları ile herkesi büyüledi.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>