>

MAGAZİN

Moda sektöründe dev işbirliği...

Desa, 2005-2006 Sonbahar/Kış sezonu reklam kampanyası için müzik, televizyon ve sinema dünyasının ünlü ismi Özcan Deniz ile işbirliği yaptı.
 
   
 
 
     
Özcan Deniz, ilk kez DESA ile reklam yıldızı oldu

Modern ve farklı tasarım anlayışıyla deri modasına yön veren Desa, 2005-2006 Sonbahar/Kış sezonu reklam kampanyası için müzik, televizyon ve sinema dünyasının ünlü ismi Özcan Deniz ile işbirliği yaptı.

Desa – Özcan Deniz birlikteliği ile ünlü sanatçı ilk defa bir firmanın reklam kampanyasında yer almış oldu.

Tutku, hayalleri gerçeğe dönüştürme azmi, başarı ve cesaret iki ünlü marka Desa ve Özcan Deniz’i biraraya getirdi. Kalitesi ve derideki öncü yaklaşımlarıyla deri tutkunlarının vazgeçilmez markası olan Desa, çağdaş tasarımlarını tanıtmak üzere Özcan Deniz ile işbirliği yaptı.

Müzik, sinema ve televizyonda başarılı çalışmalara imza atan Özcan Deniz, Desa’nın 2005-2006 Sonbahar/Kış sezonu reklam kampanyasının yeni yıldızı oldu. Sanatçı, Desa’nın dinamik, yenilikçi, şık ve enerji dolu tasarımlarını tanıttı. Özcan Deniz, ilk kez bir reklam kampanyasında yer alarak, Desa ile moda dünyasında dev bir işbirliğine imza attı. Farklı bir atmosfer ve mizansen yaratılan çekimlerde, Özcan Deniz’e güzel manken Lenka Sykorova eşlik etti.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>