>

MAGAZİN

MOST PRODUCTION Açıkhava Konserleri Başlıyor!

Most Production tarafından organizasyonu yapılan, Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda düzenlenen geleneksel konserler dizisi 22 Temmuz’da başlıyor...
 
   
 
 
     
Bu sene 14.sü düzenlenecek olan Açıkhava Konserleri Temmuz ve Ağustos aylarında yine İstanbul’a müzikli geceler geçirtecek.

Most Production Açıkhava Konserleri’nde, her yıl olduğu gibi bu yıl da tanıdığınız seslerle buluşmanın keyfini sürerken bir yandan da yeni ve farklı çalışmalara tanıklık edeceksiniz.

Açıkhava Konserleri bu sene 22 Temmuz’da Candan Erçetin konseri ile başlıyor. Sanatçı 22-23 Temmuz tarihlerinde izleyicileri ile Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda buluşuyor. Sanatçıya konserlerinde Özel Orkestrası ile Garsongs grubu da eşlik ediyor.

Dünyaca ünlü vurmalı çalgılar ustası Burhan Öçal, yeni projesi için oluşturduğu "Trakya All Stars" ekibi ve Fransız prodüktör Smadj ile ortak hazırladığı oldukça "kişisel" projesini 24 Temmuz’da müzikseverlerle buluşturuyor.

Türk Rock Müziği’nin sevilen Sanatçısı Teoman 25 Temmuz’da solo konseri ile Açıkhava’da

Yavuz Bingöl, Türk Halk Müziği’nin en seçkin örneklerini 26 Temmuz’da Açıkhava Tiyatrosu’nda seslendirecek. Sanatçıya 20 kişilik bir orkestra ve yöresel dans grupları da eşlik edecek.

27 Temmuz’da Türk Jazz Müziğinin devleri Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda biraraya geliyor. TRT Hafif Müzik ve Jazz Orkestrası’nın oluşturacağı Bıg Band’in Şefliğini Neşet Ruacan üstlendi. Konsere Erkut Taçkın, Ayten Alpman, Fatih Erkoç, Kerem Görsev Trio, Emin Fındıkoğlu ve Nükhet Ruacan konuk sanatçı olarak katılıyor.

30 Temmuz’da Açıkhava Tiyatrosu "Nefes Nefese". Ege denizinin iki yakasının en ünlü klarnet sanatçıları Vasilis Saleas ve Hüsnü Şenlendirici Açıkhava Tiyatrosu’nda birlikte bir konser verecekler. Vasilis Saleas, 12 kişilik ekibi ile; Hüsnü Şenlendirici kendi grubu olan Laço Tayfa ile sahne alacak.

Bulutsuzluk Özlemi, 1 Temmuz’da Senfoni Orkestrası eşliğinde konserini veriyor. Senfonik Rock adına çok güzel bir örnek olacak konserin şefliğini Orhan Şallıel üstleniyor.

Ahmet Özhan, Büyük Orkestra ve Koro eşliğinde, Mehmet Emin Özer yönetiminde Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda 2 Ağustos’ta Türk Sanat Müziği Konseri veriyor.

Türk Pop Müziği’nin duayenlerinden Bülent Ortaçgil 30. sanat yılında; sevilen şarkılarının yanısıra, yeni çıkacak "Gece Yalanları" isimli albümünden de parçalar seslendirecek. Sanatçı’nın konseri 3 Ağustos’da Açıkhava Tiyatrosu’nda.

Mercan Dede(Dj. Arkın Allen) Açıkhava Tiyatrosu’nda seyircilerin karşısına çok değişik bir projeyle çıkıyor. Sanatçı doğuya özgü Sufi müziginin ilahi geleneğini çağdas müziğin insanı sarıp sarmalayıp içini ısıtan tınılarıyla incelikli bir biçimde harmanlayarak, eski ile yeniyi, Doğu ile Batı'yı birleştiren bir müziğe imzasını atıyor. Konsere Özcan Deniz ve İlhan Erşahin konuk sanatçı olarak katılacak.

Balkanların sıcak ve içten müziğini en iyi şekilde sahnede yansıtan Goran Bregovic 6-7 Ağustos’da Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda. Sanatçı’ya Düğün ve Cenaze Orkestrası eşlik ediyor. Konserlerde ayrıca Ahırkapı Roman Orkestrası misafir grup olarak yer alacak.


Konserlerin biletleri Harbiye Açıkhava Tiyatrosu Gişesi, Tel: 0212 296 36 09/10
Ve tüm Biletix gişelerinden temin edilebilir.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>