>

MAGAZİN

Nicole ve Keith evlendi

Nicole Kidman ile folk şarkıcısı Keith Urban, Avustralya’nın Sydney kentinde, peri masallarına yakışır bir düğünle evlendiler.
 
   
 
 
     
Nicole Kidman’ın doğduğu yer olan Sydney’de, yüksek bir tepe üzerindeki kilisede yapılan düğüne, çiftin yakınları ve bazı ünlü isimler katıldı.

Gelinliğin tasarımını Balenciaga’nın yaptığı, duvağı yüzünü örten beyaz gelinliği ve elinde tuttuğu beyaz bir gül demeti olduğu..

Bir davetli PEOPLE dergisine "Nicole kilise yolunda arabada ve seramoni sırasında ağladı. Duağının altından gözlerini sildi." sözlerini iletti.

Başka bir davetli, Kidman'ın duağı kalkınca Keith Kidman'a yakınlaşarak uzun ve tutkulu bir öpücükle onu kucakladığını. Bu çok sessiz ve duygusal bir an olduğunu. Öpücüğün sonunda aksine seslerin yükselerek... Adeta futbol maçındalarmış gibi, sessizliğin yerini çığlıklara bıraktığını ve çok heyecan verici olduğunu söyledi.

Çift hediye yerine Sydney Çocuk Hastanesi'ne yardımda bulunulmasını istedi.

Resepsiyonıun teması "tutku" ydu kırmızı renk ağırlıklıydı ve masalarda kırmızı güller yerleştirilmişti.
Daha sonra geç saatlerde yeni evliler bir açıklama ile Avustralyadaki herkese ve kendilerine iyi niyetlerini ileten dünyadaki herkese teşekkürlerini ilettiler.


Kaynak: PeopleFavorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>