>

MAGAZİN

Olay Kadın Gülben Ergen'in Basın Toplantısı!

Ortaköy'deki evinde basın toplantısı düzenleyen Ergen, ortaya çıkan kasediyle ilgili açıklamalar yaptı. Ayrıntılar için tıklayın!
 
   
 
 
     
'Ben utanılacak birşey yapmadım.' Gülben Ergen, düzenlediği basın toplantısında hakkında patlak veren 'sevişme' kasediyle ilgili olarak açıklamalarda bulundu..

Zaman zaman ağlayarak yaptığı açıklamasında ergen, 'utanılacak birşey yapmadım, utanması gereken birisi varsa o da bunu planlayarak yıllar sonra bu kasedi karşıma çıkarandır' dedi.

Ortaköy Feriye'de düzenlediği basın toplantısında konuşan Ergen, 'Bu bana yapılan; vahşi,çirkin, sapıkça ve gayri insani davranışın faturasını ödüyorum. Ben utanılacak birşey yapmadım. Utanması gereken birileri varsa bu kasedi, planlayarak yıllar sonra karşıma çıkarandır.' dedi.

Ergen konuşmasına şöyle devam etti:

'10 yıl önce bir insanı sevdim ve ona bağlandım. Onunla 1 yıla yakın birlikte oldum. Hatam yanlış insana değer vermekmiş. Bu olay herkesin kızkardeşinin, sevdiğinin başına gelebilecek bir olaydır. Tekrar söylüyorum ben utanılacak birşey yapmadım. Bir sanatçı olarak 14 yıldır bu camiada dimdik ayaktayım. Bunu yapanları Allah'a havale ediyorum ve ilahi adalete güveniyorum,
sığınıyorum. Bana parmağını sallayarak. Yakında bombası patlayacak olanları da affetmiyorum

'Konserlerimi iptal etmiyorum'

'Bütün medya mensuplarına bu olayda sağduyulu davrandıkları için teşekkür ediyorum. Böyle bir konunun gündeme gelmesiyle beni sevenleri üzdüğüm için özür diliyorum. Kadın olmanın zorluklarını yaşıyorum.
Cumartesi günü Marmaris'te ilk konserimi veriyorum. Daha sonra da Konya'da konser vereceğim. Konserlerimi böyle bir olaydan dolayı iptal etmiyorum.'

Ağlayarak hızla uzaklaştı

Konuşmasını ağlayarak bitiren Gülben Ergen, gazetecilerin soru sormasına fırsat vermeden salondan hızla uzaklaşarak arabasına atladı.

Avukatlar, sanatçının ayrılmasından sonra basına yaptıkları açıklamada sözkonusu kasedin çoğaltılması hakkında mahkemeden ihtiyati tedbir kararı aldıklarını ve İlyas Atak hakkında tazminat davası açacaklarını söylediler. Davadan kazanacakları parayı da bir kadın kuruluşuna bağışlayacaklarını belirttiler.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>