>

MAGAZİN

Pacino'da kadroda

Ödüllü aktör Al Pacino, George Clooney, Brad Pitt ve Matt Damon'a katılıyor.
 
   
 
 
     

Ödüllü aktör Al Pacino, yapımcı Jerry Weintraub ile yönetmen Steven Soderbergh’in imzasını taşıyacak “Ocean’s 13”de Las Vegas’ın tanınmış bir kumarhane otelinin sahibi olan Willie Banks rolüyle filmin yıldız oyuncu kadrosuna dahil oldu.

“Scent of a Woman/Kadın Kokusu” fimindeki başrolüyle Oscar kazanan, 8 kez de bu ödüle aday gösterilen Pacino, aynı zamanda “Does the Tiger Wear a Necktie?” ve “The Education of Pavlo Hummel”daki performanslarıyla iki Tony Ödülü sahibi. Aktörün akıllara kazınan performansları arasında “Godfather/Baba” üçlemesindeki Michael Corleone rolünün yanı sıra, “Dog Day Afternoon”, “Donnie Brasco”, “Glengarry Glen Ross”, “Scarface/Yaralı Yüz” ve “Serpico”da yarattığı portreler de bulunuyor. Pacino, 2005 yılında, Amerikan Sinema Enstitüsü tarafından Yaşam Boyu Başarı Ödülü’yle onurlandırıldı.

Aralarında George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon, Andy Garcia, Don Cheadle, Bernie Mac, Casey Affleck, Scott Caan, Eddie Jemison, Shaobo Qin, Carl Reiner ve Elliott Gould’ın bulunacağı ilk iki “Ocean’s” filminin oyuncu kadrosu bu 3. filmde de yer alıyor. Ellen Barkin ise bu 3. filmde “Ocean’s” kadrosuna ilk kez dahil oluyor.

Ana çekimlerine Temmuz ayında Las Vegas ve Los Angeles’ta başlandı.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>