>

MAGAZİN

Paparazzi korkusu!

Attıkları her adım paparazziler tarafından izlenen ünlü yıldızlar, onlardan korunmak için ilginç yöntemler denemeye başladı.
 
   
 
 
     

Tom Cruise, özel yaşamına ilişkin araştırma yapan paparazzilerden korunmak için bahçesindeki çöp tenekesinin başına koruma dikti. Brad Pitt-Angelına Jolie çifti, Namibya’da paparazzilerin görüntülememesi için üst makamlardan yardım istedi. Ünlü aktör Jude Law, paparazzi korkusu yüzünden şehir dışına taşınırken, Gwyneth Paltrow kendisini çeken fotoğrafçıları kameraya çekerek afişe etmeyi düşündü.

İnternetteki “contact music”, “people” ve “imdb” sitelerinin haberlerine göre, yıldızların paparazzi korkusu nedeniyle geliştirdiği yöntemler, duyanları şaşırtıyor.

Geçtiğimiz günlerde çocuk sahibi olan Tom Cruise, paparazzilerin kimi zaman ünlülerin çöplerinden bulduklarını haber yapması nedeniyle korku yaşıyor. Özel hayatına ilişkin ayrıntıların bilinmesini istemeyen Cruise, bahçesindeki çöp tenekesinin başına koruma dikti. Bu korumanın, çöpler toplanıncaya kadar çöp tenekesinin başında beklediği ve çöp arabası gelince görevini bitirmenin huzuruyla evi terk ettiği belirtildi.

ÜST MAKAMLARDAN YARDIM İSTEDİLER
Hollywood’un son dönemlerde paparazzilerin en çok ilgisini çeken çiftlerinin başında Angelina Jolie-Brad Pitt geliyor. Namibya makamlarından paparazziler tarafından mahremiyetlerine saygı gösterilmesini isteyen ünlü çift, Namibya’da çocuklarıyla yalnızkalmak istediklerini kaydettiler. Jolie’nin bebeğini Namibya’da dünyaya getirebileceğini açıklamasının ardından tüm dünyadan çok sayıda gazeteci bu ülkeye akınetmiş, üst makamlarca alınan önlemler bazı çevrelerce eleştirilmişti.

ŞEHRİ TERK ETTİ
Paparazzi korkusu Jude Law’un da canına tak edince ünlü aktör, şehir dışına taşındı. Şehir içindeki evlerin fotoğrafçılardan kurtulmak için yeterli olmadığını fark eden sanatçı, sonunda şehir dışında bir ev kiraladı.

Paparazzi zulmünden bıkan Gwyneth Paltrow ise bir demecinde kamerayla kendisini rahatsız eden magazincilerin görüntülerini kaydederek basına dağıtacağını söyledi. Paltrow, “Ben de bu insanları kaydedeceğim. Ben sokakta eşofmanla yürürken 30 fotoğrafımı çekiyor ve bundan da binlerce dolar kazanıyorlar.


Bugüne kadar onları durduramadım ve adeta eve mahkum oldum. Artık yeter” dedi. Geçtiğimiz günlerde ikinci çocuğunu dünyaya getiren Paltrow, bir dönem nişanlı olduğu aktör Brad Pitt ile evlerinin bahçesinde yarı çıplak dolaşırken paparazzilerin objektiflerine yakalanmış ve Pitt ile fotoğrafları günlerce gazetelerin ilk sayfalarını süslemişti.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>