>

MAGAZİN

Seda Sayan’dan Yaza Damgasını Vuracak Şarkı : “Tabi Tabi”

Uzun zamandır albüm yapmayan Seda Sayan, yeni albümü öncesinde suskunluğunu tek şarkılık “Tabi Tabi” projesiyle bozuyor.
 
   
 
 
     

Altan Çetin’ın muhteşem şarkısını ünlü DJ Yasin Keleş’ in yaptığı cover’la seslendiren Seda Sayan, “Tabi Tabi” ile bu yaz kendinden yine çok söz ettirecek.

Sahne ve televizyon dünyasının tartışmasız en iyi ismi Seda Sayan müzikteki uzun süren sessizliğini yaza özel muhteşem bir şarkı ile bozuyor. Sözü ve müziği ünlü besteci Altan Çetin’e ait “Tabi Tabi” şarkısını, son günlerde adından sıkça söz ettiren Türkiye’nin en ünlü Dj’i Yasin Keleş’in düzenlemesiyle seslendiren Seda Sayan, uzun bir aradan sonra sevenleriyle bu şarkıyla hasret giderecek.

2017 yazının en çok dinlenecek şarkısı olacak Seda Sayan feat Yasin Keleş “Tabi Tabi” , Seda Sayan’ın yeni albümünü dört gözle bekleyen hayranlarına sürpriz yaptığı tek şarkılık bir proje.

Prodüktörlüğünü Özgür Aras’ın üstlendiği Seda Sayan feat Yasin Keleş “Tabi Tabi” için Seda Sayan “Çok mutlu ve heyecanlıyım. Altan Çetin, Yasin Keleş ve Seda Sayan buluşması çok güzel oldu. Şu sıralar yeni albümüm için de stüdyo çalışmalarım sürüyor. Albüm gelene kadar, herkesin bu yaz “Tabi ile güzel vakit geçirmesini diliyorum ” diyor.

Seda Sayan feat Yasin Keleş “Tabi Tabi” klibinde son günlerde Romanların ve sosyal medyanın gözde oryantali Solmaz ‘da yer alırken Seda Sayan ‘Yasin Keleş ile beraber Erkan Nas’ın kamerasının karşısına geçti…

Nur Yerlitaş imzalı 3 ayrı kıyafet giyen Seda Sayan feat Yasin Keleş “Tabi Tabi” , Doğan Müzik etiketiyle müzik marketlerde yerini alacak.

https://www.youtube.com/watch?v=GtIaXFVKJhQ


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>