>

ANNE - ÇOCUK

İyiden İyiye Mutluluğun Kaynağı “Phoca” Yeni Satış Noktalarında!

Eylül ayından itibaren yeni satış noktalarında yerini almaya başlayacak “Phoca”, yaşamakta olduğumuz toplumu daha ileriye taşımayı amaçlıyor.
 
   
 
 
     

2014 yılında çocuk odaklı projelere yakından destek sağlamak amacı ve “İyiden iyiye mutluluk” mottosuyla “Projemiz Hayat”ı kuran Aslı Özdemir, “Projemiz Hayat” çatısı altında hayata geçirdiği sosyal girişim markası “Phoca”nın satış noktasına markanın resmi web sitesi dışında yeni kanallar ekledi.

İlk olarak www.phocagoods.com internet adresinden satışa sunulan “Phoca” İstanbul’da Jaune, Vibel and More, ve Wepublic’de, Ankara’da Vibel’de satışa sunuldu. Eylül ayından itibaren yeni satış noktalarında yerini almaya başlayacak “Phoca”, yaşamakta olduğumuz toplumu daha ileriye taşımayı amaçlıyor.

Tasarımdan üretime etik kurallar çerçevesinde hareket eden, %100 doğal malzemeler kullanan ve 0-6 yaş çocuk tekstil markası olarak ön plana çıkan “Phoca”, annelerin kolay giydirebileceği, çocukların da içinde rahat oyun oynayıp hareket edebileceği yumuşak giysilerden oluşuyor. “Phoca” iyiden iyiye mutluluğu herkese yaymayı hedeflerken, satışından elden edilecek tüm karı Aslı Özdemir’in “Projemiz Hayat” çatısında yürüttüğü “Geleceğe Dokunan Anneler”e aktarılıyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>