>

GÜZELLİK

Günün Her Saatine Uygun Makyaj

İşte zaman kazanmazına neden olacak ve bir yandan da günün her saati trendy olarak gezmenizi sağlayacak basit makyaj önerileri…
 
   
 
 
     

Günün her anı makyajınızı 5 dakika önce yapmış gibi dolaşmak istemez misiniz? Aynı zamanda da her saate uygun bir halde olabilmek için bir kaç detaya dikkat etmeninizin yeterli olacağını bilmek içinizi rahatlatmaz mı?

İşte zaman kazanmazına neden olacak ve bir yandan da günün her saati trendy olarak gezmenizi sağlayacak basit makyaj önerileri…

Ofiste, akşamüstü 5’ten sonra ve gece...

OFİS MAKYAJI

Hafif bir kapatıcı, pudra, allık, bej tonlarında göz farı. Dudaklarda ise çok hafif bir parlatıcıyla gelen pembelik. Özellikle çalışan kadınların sabah yaptıkları makyajı tazeleyecek vakitleri olmadığından, seçtikleri tonlar konusunda çok dikkatli olmaları gerekmektedir.

5’TEN SONRA

Doğal makyaj, gerçekten sağlıklı, taze ve ten rengine uygulanan sade bir makyajla hayat buluyor. Akşam sütü makyajı sabah yapılan hafif makyaj ile gecenin cesur ama sade renkleri arasında bir uyum sağlıyor. Mavi tonlarını gözlerinize, bronz tonlarını yüzünüze ve kiraz renkleri dudağınıza uygulayabilirsiniz. Gözlerinize mavi tonlarında far ve kahverengi kalem çekerseniz hem daha fresh hem de daha modern bir görünüm kazanabilirsiniz.

GECE MAKYAJI

Natürellik demek asla bir şey sürmemek anlamına gelmiyor. Hafif bir gece makyajında en önemli nokta göz, yanak ya da dudaklardan birine fazlalık vererek, diğerlerini çok daha hafif yapmaktır. Şimdi kirpiklerde bulaşmış rimel modası var. Kaşlarda ise doğallık ön planda. Gözleriniz ön plana çıksın istiyorsanız, rimel olarak mutlaka siyahı tercih etmelisiniz. Sade yüze koyu tonlarına yakın bir allık sürerek de dikkati yanaklarınıza verir ve göz ve dudaklarınıza en açık tonları sürebilirsiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>