>

MODA - STİL

Merve Boluğur’dan Masalsı Bir Yolculuk!

“Gothic” tasarım gecenin derinliği...
 
   
 
 
     

“Modaya bakışım masalsı ve fantastik…Tasarım yapmaktan çok keyif alıyorum ve seviyorum. ” “Kendime yakıştırmadığımı moda diye giymem”

Güzel oyuncu “ Tasarımcı çok iddialı bir kelime, bu işe yıllarca emek veren insanlar var fakat bu işin içinde olmak ve böyle güzel bir ekiple çalışmaktan çok keyif aldım. T-shirtler de benimle özleşen kırmızı rujlu dudak figürü şimdiden ilgiyi üzerine çekti, sonuçlardan çok mutluyum… Modaya bakışım masalsı ve fantastik… Koyu renklerde en sevdiğim deri ve danteli kullanarak giymekten hoşlandığım kıyafetleri tasarladım. Gece kıyafetleri ise bordo ve siyah renklerinin hakim olduğu bol V dekolteli kıyafetlerden oluşuyor. Bence kıyafet kadına “evet ben buyum” dedirtmeli diye düşünüyorum.” dedi.16. yy Barok döneminin karakteristik siluetleri günümüzün modern, dişi ve keskin hatlarıyla “Gothic” koleksiyon, siyah ve kırmızı renkleriyle Merve Boluğur tasarımları codentry mağazalarında...

Modanın yeni çizgisi Codentry ve güzel oyuncu Merve Boluğur’dan “GOTHİC” koleksiyonuyla, fark edilmek isteyen genç bir kadının stilini yansıtıyor. Giydiği kıyafetlerle dikkatleri çeken genç oyuncu Merve Boluğur kıyafetlerin nereden? sorusuna kendi tasarımlarıyla Mart ayında Codentry mağazasında cevap veriyor… Gecenin derinliğinden ilham alınan koleksiyon oldukça iddialı… V yakalar, sırt ve bacak dekolteleri, feminenliği yansıtan vücudu saran elbiseler, uzun dar etekler, mini dantel şort, bluzlar ve gömlekler… Akışkan görünümlü saten kumaşlar, tül garniler, deri, krep ve örme kumaşlarla beraber zengin bir koleksiyon ilkbahar-yaz için farklı bir atmosfer sunuyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>