>

MAGAZİN

Claudia, perili evine hayalet avcısı çağırdı 

Sunday Mirror gazetesindeki habere göre, ünlü Alman top model Claudia Schiffer, İngiltere'deki evinde bir hayaletin dolaştığına inandığı için, ‘‘hayalet avcısı’’ bir kadını çağırdı.
 
   
 
 
     
Haberde, İngiltere'nin Suffolk bölgesinin yakınlarında, eşi ve çocuğuyla 16. yüzyıldan kalma 8,5 milyon euro değerindeki malikanede yaşayan Schiffer'in daha önce evin perili olduğu yönündeki uyarılara kulak asmadığı ve eve taşındığı belirtildi.

Bölgede, ‘‘Coldham Hall’’ malikanesini yaptıran Sir Robert Rookwood adlı şövalyenin rahibe kızı Penelope'un ruhunun her yaz malikaneyi ‘‘ziyaret’’ ettiğine inanılıyor. Söylentiye göre, üzerinde koyu mavi bir elbise olan Penelope'un hayaleti, malikanenin girişinde duruyor. Malikanenin eskiden rahiplerin saklandığı 3 gizli odasının bulunduğu belirtildi. Yine habere göre, malikanede asılı olan 2 resmin indirilmesinin uğursuzluk getirdiğine inanılıyor. Schiffer'in bir arkadaşı, Elisabeth Bridgeman adındaki hayalet avcısının eve geldiğini ve bu ziyaretten sonra Schiffer'in rahatladığını söyledi. 
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>