>

MAGAZİN

Seren Serengil Sahnelere Dönüyor!

Seren Serengil uzun yıllar sonra gazino sahnelerine dönüyor!
 
   
 
 
     

Serengil, konserler ve festivallerin gerçekleştirildiği Küçükçiftlik Parkı’nda 19 Eylül Perşembe gecesi müzikseverlere gazino nostaljisi yaşatacak!

İlk defa 16 yaşında sahneye çıkan ve “sahnelerin en genç assolisti” ünvanını kazanan Seren Serengil, uzun bir aradan sonra yeniden sahnelere dönüyor. Küçük yaşta kazandığı sahne tecrübesini yıllar içinde albümleri ve oyunculuk alanında yaptığı başarılı çalışmalarla perçinleyen Serengil, gazino eğlencesini yeniden yaşatmak için kolları sıvadı. “Hayata sarılmak için en iyi yaptığım şeyi, müziği seçtim” diyen Seren Serengil, ünlü iletişimci Özgür Aras’la birlikte hazırladıkları kariyer planının ilk aşamasında sahnelere dönmeye karar verdi.

1950’lerde cemiyet hayatının gözbebeği Lunapark, Bebek Aşiyan ve İzmir Göl gazinolarının sahibi Gazinocu Osman Kavran’ın torunu Naz Kavran’ın deneyimli ekibiyle yola çıkan Seren Serengil, ‘Gazino Geceleri’ni yaşatmak için yapılan projenin sürpriz ismi olacak. Kendine yeni bir ekip kuran Seren Serengil, repertuarından kıyafetlerine kadar her şeyi büyük bir titizlikle hazırlıyor.

19 Eylül Perşembe gecesi Küçükçiftlik Parkı’nda gazino nostaljisi yaşatacak Seren Serengil bundan böyle yeniden sahnelerde olacağı için çok mutlu olduğunu belirtiyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>