>

MAGAZİN

Şerif Sezer Kızı Ve Torunuyla Kamera Karşısına Geçti

Anne babalara yönelik duygusal proje...
 
   
 
 
     

Annelerin en hassas sürecinde onlara yol arkadaşı olmaya devam eden ebebek, “Evde Bebek Var” isimli yeni projesiyle Youtube üzerinden yayınlanacak 41 bölümlük video serisinin startını verdi.

“Anne İlgisi Uzman Bilgisi” diyerek yola çıkan ve ailelerin ihtiyaçlarını anlayıp çözüm üreten ebebek, yeni video serisiyle hamilelik ve bebek büyütme süreçlerini bebeveynlere aktarıyor. Usta oyuncu Şerif Sezer’in, kendi gibi oyuncu olan kızı Deniz Arna ve torunu Vera Derin ile rol aldığı “Evde Bebek Var” projesi, ailenin hamilelik sürecinden itibaren deneyimlerini anlatırken çocuk yetiştirmeye yönelik ipuçlarını duygusal ve eğlenceli bir dille veriyor.

41 bölüm sürecek video serisi, haftanın iki günü ebebek’in Youtube kanalından yayınlanacak. Şerif Sezer ve kendi gibi oyuncu kızı Deniz Arna, hamilelik sürecinden başlayarak her bölümde küçük Vera Derin’i büyütme esnasında yaşadıklarından bahsedecek.

ebebek’in Evde Bebek Var projesi ile kamera karşısına geçen Şeref Sezer ilk bölümde: “Ben anne olmaya çok geç karar verdim; çünkü tiyatrom vardı, turnelerim vardı, sinema filmlerinde oynuyordum. Anne olmayı hep erteliyordum. Sonunda Deniz oldu, Derin oldu, iyi ki de oldu ve şimdi kocaman bir aileyiz. İlerleyen yaşlardan bunun çok daha iyi anlıyor insan” dedi.
Annenin ve bebeğin, doğum öncesinden başlayıp 4 yaşa kadar uzanan süreçteki tüm ihtiyaçlarına cevap veren ebebek, ilgi çekici ve bilgilendirici video serisiyle herkesin beğenisini kazanmaya devam ediyor.

 

Etiketler: Şeref Sezer, Kızı, Torunu
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>