>

MAGAZİN

Sibel Can`ın Albümü Yoğun Talep Yüzünden Albüm Cuma Çıkıyor!

Ünlü sanatçı Sibel Can’ın uzun zamandır üzerinde çalıştığı ‘Arabesque’ isimli albümü yoğun talep üzerine bir hafta önce çıkıyor.
 
   
 
 
     

DMC etiketiyle 29 Nisan’da müzik marketlerde yerini alması planlanan Can’ın ‘genç kızlık hayali’ ‘Arabesque’ hayranlardan gelen yoğun talep yüzünden 22 NisanCuma günü ITunes ile birlikte fiziki satışa da sunulacak.

Can’ın dört gözle beklenen çalışması, albümün çıkmasına 10 gün kala korsanlar tarafından youtube kanalına konulmuş ve hukukçuların müdahalesiyle bir gece yarısı operasyonu ile yayından kaldırılmıştı. Sanatçı Sibel Can, konuyla ilgili ‘ Albümüm o kadar merakla bekleniyordu ki, 10 gün önce emek hırsızları yüzünden talihsiz bir olay yaşadık. Neyse ki hukukçularımızın yoğun çabasıyla şarkılarımızı usülsüz bir şekilde yayınlayan kanala erişimi engelledik. Zaten çıkmadan 100 bin sipariş almıştık. Yeni şarkılarımızı da okuyunca sevenlerimde iyice bir beklenti ve merak oluştu. Biz de onları daha fazla bekletmemeye karar verdik. Arabesque yarın piyasada. Herkese hüzün ve coşku dolu saatler diliyorum’ açıklamasında bulundu.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>