>

MAGAZİN

Tarkan`dan Birlik Mesajı

Tarkan, 10 gün sürecek olan Harbiye maratonuna dün akşam verdiği konserle başladı.
 
   
 
 
     

'Tarkan Zamanı' isimli konserler serisinin ilk gecesinde hayranlarıyla buluşan Tarkan, "Ayrı olduğumuzu sanıyoruz ama aslında hepimiz aynıyız. Beraber ağlıyoruz. Beraber gülüyoruz" dedi.

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'ndaki konser nedeniyle heyecanlı olduğunu dile getiren genç sanatçı hayranlarına, "Bizler bu sahnede olmaktan büyük keyif alıyoruz ve sizlerin karşısına her gece heyecanla çıkıyoruz, çıkacağız. Siz de bırakın kendinizi bu gece. Bana bırakın" diye konuştu.

Konserde hayranlarına bir sürpriz yapan Tarkan, Erkan Oğur ile aynı sahneyi paylaştı. 'Leylim Ley', 'Ne Ağlarsın Benim Zülfü Siyahım', 'Uzun İnce Bir Yoldayım', 'Mihriban' ve 'Ah Yalan Dünya' gibi türküleri Oğur ile yorumlayan sanatçı, "Ayrı olduğumuzu sanıyoruz ama aslında hepimiz aynıyız. Özünde, sevgiyle, aşkla atan bir kalbimiz var. Beraber ağlıyoruz. Beraber gülüyoruz" ifadelerini kullandı.

Tarkan, hayranlarının büyük ilgi gösterdiği konserde, 'Ölürüm Sana', 'Biz Nereye', 'Kış Güneşi' ve 'Öp' gibi sevilen şarkılarını da seslendirdi. Açıkhava'da 'Tarkan Zamanı' isimli konserlerde hayranlarıyla buluşacak sanatçı, 27, 28, 30 ve 31 Ağustos ile 1, 9, 10, 12 ve 13 Eylül tarihlerinde sahne alacak.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>