>

MAGAZİN

Ünlülerin Yüzünü Kızartan Anılar!

İşte ünlülerin unutamadığı hatta utandığı anıları... Ayrıntılar için tıklayın!
 
   
 
 
     
Selin Toktay Üstsüz resim
İzmİr'de tatildeydim. Hava çok sıcaktı otelin havuzuna akşamüstü kimse yoktur diye üstsüz daldım ve güneşlendim. Bir hafta sonra Show TV'de kendimi 'Selin Toktay'ı hiç böyle görmediniz' şeklinde anons edilirken duydum. Ardından da üstsüz halim yayınlandı. Çok utandım.

Ebru Destan Kime sarıldı
Bİr partiye katıldım. İçeri girerken ışıklar o kadar zıayıftı ki insanları seçmekte zorlandım. İlerlerken, bir televizyonun magazin müdürü Haldun Domaç sandığım kişiye sarıldım. 'Haldun Abiciğim nasılsın' diyerek yaklaştıkça o benden uzaklaşıyordu. Ben bu duruma anlam veremezken, arkadaşım 'Ebru sen ne yapıyorsun' diye uyardı. Meğer sarıldığım kişi, Büyükşephir Belediye Başkanı Ali Müfit Gürtuna'ymış.

Ayşe Arman Babam yakaladı
Lisedeyken, babama, bir arkadaşımda kalacağımı söylemiştim. O gece çok az görüştüğüm erkek arkadaşımla yazlıklarına gittik. Babamın de beni özleyesi gelmiş. Ben de telefon defterimi ortalıkta unutmuşum. Her yerde beni arayıp bulamayınca kıyamet koptu. Ve ben rezil oldum. Hayatım boyunca o kadar utandığımı hatırlayamıyorum. Uzun bir süre babamın yüzüne bakamadım
     
Deniz Akkaya Tansucuğum
Mehet Barlas ile yaptığımız televizyon programının tkonuğu eski başbakanlardan Tansu Çiller'di. Programın ortasında sohbet ederken bir anda boş bulundum ve Tansu Çiller'e 'Tansucuğum' dedim. Sonra da ne söyleyceğimi bilemedim. İşte o an, hayatımda en çok utandığım andı. Kıpkırmızı kesildiğimi hissettim.
     
Tuba Ünsül Bu klip benim
TV programı yaparken konuğum Gökhan Özen'di. Canlı yayında Gökhan'ın klibini anons ederken, kendisine, 'Klibi seyredip etmediğini' sordum. O da bana dönüp, 'Zaten bu benim klibim' demez mi? Kendimi o kadar programa kaptırmışım kimin klibinin geleceğini bir anda unutuverişim. Canlı yayında ne yapacağımı şaşırdım. Hayatım buyunca bu gafı unutmayacağım.
     
Deniz Pulaş Pizzayı düşürdüm
Flört ettiğim genç beni pizzacıya götürmüştü. Pizzamız geldi. İlk buluşmanın verdiği heyecanla kalp atışlarıma engel olamadığım gibi ellerime de hakim değildim. Pizza tepsisinin üzerinde duran şekli belli olmayan o saçma cisme çarptım. Yere düştü ve inanılmaz bir gürültü koptu. Herkes bize baktı. Utancımdan kıpkırmızı oldum.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>