>

MODA - STİL

Accessorize’da çok özel indirim…

Bu sezon ünlü Alman top model Heidi Klum ile cıvıl cıvıl bir sezon geçiren ünlü aksesuar markası Accessorize'da çok özel indirim başladı.
 
   
 
 
     
Bu sezon ünlü Alman top model Heidi Klum ile cıvıl cıvıl bir sezon geçiren ünlü aksesuar markası Accessorize % 50’ye varan indirime girdi.

Çantadan şapkaya, babetten eldivene, takıdan iç çamaşırına kadar moda olan tüm aksesuar çeşitlerinin bir numaralı adresi Accessorize ürünlerinden almak şimdi daha da cazip.

Accessorize yeni sezon koleksiyonunu Nova, Urchin, Magpie ve Future Noir olmak üzere dört farklı temada hazırladı.


Nova

70’li yılların otantik görüntüsü, sade lüks anlayışı ile bütünleşiyor. Detaylara gösterilen önem farklı tasarımlar ile kendini ifade ediyor.

Future Noir

Geleceği yaşatan göz kamaştırıcı modern bir hikayeye sahip Future Noir koleksiyonunda sade modeller canlı renklerle modernize edilirken aynı zamanda metal süslemelere yer veriliyor.

Urchin

90’ların ilk yıllarından esintiler içeren Urchin, sezon modası koyu renk kıyafetleri; birbirinden renkli aksesuarlar ile zenginleştirerek canlı renklere duyulan ihtiyacı karşılıyor.

Magpie

Romantik ve feminen detayların ön plana çıktığı Magpie koleksiyonu iri metalik çantalar, sallantılı kristal küpeler, eski tarzda kadife portföy çantalardan oluşuyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>