>

MODA - STİL

adidas Neo’nun 2013 Kış Koleksiyonu Justin Bieber`lı Özel Katalog

adidas NEO, 2013 Kış Koleksiyonu lansmanı için, pop/R&B süperstarı Justin Bieber’in yer aldığı interaktif bir katalog hazırladı.
 
   
 
 
     

İnteraktif katalogda, Justin Bieber’in yer aldığı beş kısa film yer alıyor. Bu beş filmin ilki koleksiyon lansmanını takiben yayınlanmaya başladı ancak Bieber hayranlarının daha fazla özel içeriğe ulaşabilmeleri için görüntüyü arkadaşları ile paylaşarak Justin ve NEO’ya olan sevgilerini göstermeleri gerekiyor. Belieber’lar ne kadar çok paylaşımda bulunurlarsa, geriye kalan dört film de o kadar hızlı açılacak. Filmlerden sahneler, katalog sayfaları tamamen görüntülenebilene kadar teker teker açılacak. Bieber hayranları, koleksiyondan parçaları da sahnelerde belirdikçe satın alabilecekler.

Müzik Justin için her şey demek ve NEO kataloğu da bunu gözler önüne seriyor. NEO’nun global stil ikonu, olgun, heyecanlı ve güvenli bir tarz sunarken bir yandan da müziğini yapıyor ve ‘tarzını yaşıyor’. Justin, rahatlığı ile öne çıktığı katalogda bagetler ile tempo tutarken, şarkı sözü yazarken ve bir müzik stüdyosunda görülüyor.
 Justin Bieber katalog için şunları söyledi: “Tarzını yaşamak, kendin gibi olmak ve yaratıcılığını göstermek anlamına geliyor ve adidas NEO da benim için tam olarak bunu ifade ediyor. adidas NEO, her gencin kendi farklı görünümünü yaratması ve kendine has tarzını gözler önüne sermesi demek. Tıpkı müziğimde olduğu gibi, özgün olan ve bireyi öne çıkaran modayı seviyorum.”

adidas NEO Label Başkan Yardımcısı Claire Midwood ise şunları söyledi: “İnteraktif katalog bir yandan yeni kış koleksiyonunu sergilerken, diğer yandan da NEO ruhuna hayat veriyor. Justin ürün yelpazesinin verdiği enerjik hissi yansıtabilecek mükemmel bir ikon. Hayranları da, Justin’in sahne arkasındaki yaşamı hakkında bir fikir sahibi olabilmek için filmlerin açılmasından heyecan duyacaklardır.”adidas NEO interaktif katalog sayfasına ulaşmak için www.adidas.com/justinbieber adresini ziyaret edebilir veya özel mobil sürüm üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Markanın en son modelleri de dahil olmak üzere, NEO hakkındaki her gelişmeden anında haberdar olmak için, www.adidas.com/neo adresini veya NEO Twitter hesabı @adidasNEOLabel’ı ziyaret edebilirsiniz.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>