>

MODA - STİL

Adidaslarınızı siz tasarlayın!

adidas Originals 2006 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nun yepyeni serisi ‘adicolor’, sizlere kendinizi ifade etme ve sınırsız tasarımlar ortaya koyma fırsatı sunuyor.
 
   
 
 
     

“Güzel olmasını istediğiniz renkler için önce saf beyaz bir zemin hazırlayın.” Leonardo da Vinci

Ayakkabı ve tekstil ürünlerinden oluşan koleksiyonun yanında verilen özel kalemlerle, istediğiniz renkleri kullanarak istediğiniz biçim ve deseni oluşturabiliyorsunuz.

adicolor kavramını spor giyim pazarıyla ilk defa 1983 yılında tanıştıran adidas, saf beyaz ayakkabı modellerini, özel olarak üretilen ve çabuk kuruyan, hava şartlarından etkilenmeyen kalemler ile birlikte sundu. Spor ayakkabılara getirilen bu yenilikçi yaklaşım, sporseverlere ayakkabılarını kişiselleştirme olanağını sağladı.


2006 koleksiyonunda, adicolor serisine ayakkabının yanısıra tekstil ürünlerini de ekleyen adidas, sınırsız model seçeneklerini yansıtmak için keçe uçlu kalemlerden sprey boyalara kadar uzanan zenginleştirilmiş kişiselleştirme araçları sunuyor. adicolor koleksiyonu, ilk aşamada orijinal konsepte atıfta bulunan White Series ve yenilikçi Colour Series olmak üzere beyaz ve renkli iki ana seriden oluşuyor. İkinci aşamada ise adidas Originals’ın, dünya moda ve sanat ikonları ile farklı işbirliklerinden doğan koleksiyon yer alacak.


Yaratıcılığı teşvik eden ve kendini ifade edebilme olgusunu destekleyen ve adidas mağazalarında satışa sunulacak adicolor serisini kaçırmayın!


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>