>

MODA - STİL

adL Dünyaca Ünlü Melez Güzel Yolanthe Cabau’yu Hayranlarıyla Buluşturdu!

“Wesley kıyafetlerime karışmıyor”
 
   
 
 
     

Türkiye’nin öncü markası adL’den bir ilk daha…Türkiye’de ilk kez adL+cengiz Abazoğlu defilesine seyirciyi büyüleyen Snaijder’in güzel eşi Yolanthe Cabau, kendi seçtiği elbiseyi hayranına hediye etti. adL’nin sosyal medya hesaplarından yapılan yarışmada, Yolanthe Cabau hakkında soru soruldu. 1000 takipçinin katıldığı, doğru cevap veren şanslı iki kişi Naciye Dirim ve Damla Çınar Yolanthe Cabau’nun seçtiği adL koleksiyonundan, elbise sahibi oldu.

Yolanthe Cabau sosyal medyanın çok güçlü olduğunu ve hayranlarıyla burada buluşmaktan memnun olduğunu dile getirerek güzellik sırlarını paylaştı.

Güzel Melez Yolanthe Cabau “ Türk kadınları kesinlikle stil sahibi ve çok güzeller onlardan öğreneceğim çok şey var. Benim güzellik sırrım ise sahip olduklarımın değerini bilmek ve mutluluğumu paylaşmak. Harika bir dünya da yaşıyoruz ve mutlu olmalıyız. İçinizden mutluysanız zaten bunu bir şekilde gösterirsiniz. Bunun yanı sıra çok su içiyorum ve haftada 4 kez spor yapıyorum. Cildime özen gösteriyor ve hergün temizleyerek nemlendiriyorum. Içimden geldiği gibi giyiniyorum. Bir gün spor bir gün şık kıyafetler giyiyorum her gün değişiyor karıştırmayı seviyorum moduma gore değişiyor. İçinizden geldiği gibi ve rahat giyinmek çok önemli, mutluluk sağlıyor bu da kadını daha güçlü ve seksi yapar. Eğer bir stiliniz varsa ve kendinizi rahat hissediyorsanız harika görünürsünüz. Önerilerim rahat hissedeceğiniz şekilde giyinerek dışarıya mutluluğu yaymak” dedi.
 WESLEY NE GİYDİĞİME KARIŞMIYOR!

“Wesley ile tarzımız çok ortak… Kıyafet konusunda karışmaz ama beğenip beğenmediğini her zaman söyler. Bazen cool ve biraz çılgın giyindiğimde bana bakıyor ve “ aman tanrım bu kaıyafetlerle mi dışarı çıkacaksın” diye sorar. Bende evet derim o hayır der ve ben “neden? Herkes bu kıyafetlere bayılıyor” dediğimde “bilmiyorum belki de değiştirmelisin” der. Bu eğlebceli sohbetten sonra değiştirmem ve günün sonunda bu görüntüye alışmış olur.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>