>

SAĞLIKLI YAŞAM

Rahat ve sorunsuz günlere merhaba...

Bazı kadınlar için çekilmez hale gelen adet dönemi, artık Free Lady sayesinde fiziksel ağrılar ve duygusal bozukluklar olmadan geçecek...
 
   
 
 
     
Kadınların aylık stresi ‘Free Lady’ ile bitecek...

Çoğu kadının her ay çok zor geçirdiği adet dönemlerinin daha rahat ve sorunsuz geçmesi için, Trio Med tarafından Türkiye’de pazarlanan ‘Free Lady’ kadınların aylık kabuslarını sona erdirecek. ‘Free Lady’ sayesinde kadınlar, hiçbir ilaç kullanmadan adet dönemi sancılarından kurtulacak.Bazı hanımlar için kabusa dönüşen bu dönemin rahat geçmesini sağlayan ‘Free Lady’i kullanacak kadınların, ‘Free Lady’nin üzerinde bulunan elektrotları karın üzerinde iki bölgeye yapıştırmaları yeterli olacak.‘Free Lady’ nin elektrotları sayesinde sinir sistemini uyaran sinyaller, yarattıkları etki ile ağrının önce azalmasını daha sonra tamamen yok olmasını sağlıyor . Bu sinyaller sayesinde fiziksel ağrılarla birlikte duygusal olumsuzlukları da yok edecek olan Free Lady bu günleri normal günler kadar sorunsuz kılacak.

Kadınların rahatlıkla her yerde kullanabileceği ‘Free Lady’ ; kıyafetten belli olmamakla birlikte vücutta hiçbir ağırlık hissettirmemektedir. Boyut olarak çok küçük olan bu alet kadınlara herhangi bir yan etki yapmaksızın adet dönemlerinin günlük hayata yansıyan engellerini de kaldıracak.

Her yaş grubunun hem duygusal hem de fiziksel sıkıntılarını yok edecek olan ‘Free Lady’, bu özel günlerin öncelikli yardımcısı olacak.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>