>

MODA - STİL

adl’den Yeni Yılda Altın Dokunuş

adl’nin marka yüzü Özge Ulusoy, şanslı bir kişiyi adl+Cengiz Abazoğlu koleksiyonuyla baştan yaratacak…
 
   
 
 
     

İstanbul Fashion Week’te büyük beğeni toplayan ve moda severleri adeta büyüleyen adL+CENGİZ ABAZOĞLU “Gold Ceremony” koleksiyonu 15 Kasım itibariyle adL mağazalarında satışa sunulacak.

2011’i uğurlamaya sayılı günlerin kaldığı şu günlerde merakla beklenen koleksiyon, adL’nin marka yüzü Özge Ulusoy’un yer alacağı mini bir defilenin ardından sürprizlerle mağazadaki yerini alacak.

Sosyal medya (twitter) üzerinden sorulacak soruyu doğru yanıtlayacak olan şanslı bir kişi 15 Kasım’da ürünlerin mağazaya girişi nedeniyle yapılacak tanıtımda Özge Ulusoy tarafından adL’nin yeni yılda altın dokunuşuyla baştan yaratılacak… Ayrıca adL, 15 Kasım “adL’den yeni yılda altın dokunuş” günü olması nedeniyle koleksiyonu satın alan müşterilerine şık bir çanta hediye edecek.

adL markasının geleneksel hale getireceği “adL’den yeni yılda altın dokunuş” yeni yıla girerken gecenin yıldızı olmayı isteyen bayanlar için seçkin adL mağazalarında…Ünlü modacı Cengiz Abazoğlu merakla beklenen koleksiyon ile ilgili şunları söyledi; “2012 İlkbahar – Yaz “Gold Ceremony” adlı koleksiyonumda 90’lı yılların lüks ve modern kadınını günümüze yorumladım. Yapısal formlar, asimetrik kesimler koleksiyonda öne çıkan detaylar oldu. Kadınların yüzyıllardır vazgeçemedikleri altın ise doku olarak giysilere, maden olarak ise aksesuarların tasarımlarındaki materyali oldu. Koleksiyonda masumiyeti ve saflığı simgeleyen beyaz ve ona eşlik eden gold’un yanı sıra fuşya, fıstık yeşili ve nude tonları da kullanıldı. Micro mini küçük elbiseler ve uzun gece elbiselerinde sıvama payet, dantel, mat saten ve şifon ise tercih ettiğim dokular oldu”.

adL+Cengiz Abazoğlu Koleksiyonun satılacağı mağazalar; Ankara Gima, İzmir Bornova,Antaya Özdilek, Mersin, İstanbul Forum, Capacity, İstinye, Carousel, Nişantaşı adL, Adana Real, Paladıum, Antalya Migros, Marmara Forum, Antalya Terracity, Ankara Gordion, Gaziantep, Bahariye, Ankara Kızılay, Cevahir, Beşiktaş, Fatih, Trabzon.

Geleneksel hale gelecek “adl’den Altın Dokunuş” günü ve sürprizleri kaçırmamak için; 15 kasım salı günü adl Cevahir Mağazası’nda buluşalım…


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>