>

MODA - STİL

LC Waikiki Hamile Koleksiyonu

LC Waikiki’nin 2014 İlkbahar Yaz Sezonu için hazırladığı Hamile ve Yenidoğan Koleksiyonları hem çok şık hem çok rahat…
 
   
 
 
     

Türkiye’nin en sevilen markalarından biri olmayı başaran LC Waikiki, sezonun en trendy renkleri ve kategoriye özel tasarımlarıyla, modayı herkes için ulaşılabilir kılmaya devam ediyor. 2014 yılının İlkbahar Yaz Sezonu’nda her yaş için özel koleksiyonlar sunan LC Waikiki, hamile ve yenidoğan ürünleri ile dikkat çekiyor.

İYİ GİYİNMEYİ SEVEN ANNE ADAYLARI İÇİN SEZONUN EN GÜZEL RENKLERİ BİR ARADA…

Anne adayları için rahatlık çok önemli. Bu yüzden LC Waikiki hazırladığı iki farklı koleksiyon ile hamile kıyafetlerinde şıklığı ve rahatlığı bir arada sunuyor. Blue Danube serisinde hamile kıyafetlerindeki vazgeçilmezler arasında yer alan denim parçalar, esnek pamuk karışımlı kumaşlar, rahat siluetler yer alıyor. Gezmekten zevk alan anne adayları için hazırlanan Traveler Mom serisi ise çiçek desenlerini ve dantelleri kıyafetlere taşıyor. Bu seride de yine ince, rahat, pamuklu kumaşlar temayla bütünleşiyor.

ÇÜNKÜ BEBEĞİNİZ BUNA DEĞER: LC WAİKİKİ YENİDOĞAN KOLEKSİYONU

Dünyaya yeni gelen bebekleri uzun bir yolculuk bekliyor. Bu yolculuğun zevkli bir şekilde başlaması dileğiyle hazırlanmış Travel serisi, bebek maymun karakteriyle bir dünya turu hikayesini anlatıyor. Eğlenceli bir adada geçen ve sevimli hayvan desenlerini taşıyan Tropical serisinde ise; kırmızı, lacivert, turkuvaz, fıstık yeşili ve sezonun favorisi olan sarı tonları tulumlar, kısa kollu bodyler, 2’li bermuda şortlarla sunuluyor.

Koleksiyonda yer alan bir diğer tema ise büyük çiçekli metrajların, bahçe araç gereçlerinin karakterize edildiği pembe, mint, petrol renkleriyle işlenen Bahçe serisi. Bu seride simli baskılar, fırfırlı paçalar ve robadan büzgülü kıyafetler ön plana çıkıyor. Yenidoğan bebekler için meyve grafikleriyle hazırlanmış Meyveler serisinde ise kırmızı, parlak yeşil, fuşya renkleri ve fırfır, puf ve sim detayları bebeğinizi renklendiriyor.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>