>

MODA - STİL

Agua Bendita Irina Shaykh`ı Yaza Hazırladı!

Kolombiya’nın en seçkin mayo markası olan, ünlü model Irina Shaykh’ın tanıtımını yaptığı koleksiyonu ile sizlere bambaşka bir yaz sunmak için Mendo’s Mağazaları’nda bekliyor.
 
   
 
 
     

Agua Bendita’nın yeni koleksiyonu, tüm yazı göz alıcı bir şekilde geçirmeniz için tasarlandı. İhtişamı ve kaliteyi her parçasında hissettiren Agua Bendita, sınırları aşan duruşu ile herkesi kendine hayran bırakıyor.

Ünlü model Irina Shaykh tarafından tanıtılan Agua Bendita’nın 2015 koleksiyonu tam anlamıyla gösterişli, genç ve cıvıl cıvıl. Dinamik yapısını ince düşünülmüş detaylar ile harmanlayarak kumsallara iniyor ve olduğu her yeri kendi ışığıyla aydınlatıyor.

Irina Shaykh ile muhteşem bir uyum yakalayan göz alıcı tasarımlarıyla Agua Bendita, Kolombiya tarzını özgün ve modern bir yaklaşımla birleştiriyor. Yeni sezon koleksiyonunda kullandığı canlı renkler, zarif aksesuarlar ve lazer kesimler ile yazı en gözde sahillerde karşılayacak kadınların dişiliklerini ön plana çıkarmalarını sağlıyor.

700 kişiden oluşan “700 Hearts” ekibi ile el yapımı ürünleri hayata geçiren Agua Bendita, bu özel tasarımlar ile her an göz alıcı olmak isteyen bayanların kendilerini harika hissetmelerini sağlıyor.

Tüm Mendo’s Mağazaları’nda ulaşabileceğiniz Agua Bendita ürünleri ile bu yaz gittiğiniz her yere kendi ışığınızı da götüreceksiniz.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>