>

MODA - STİL

Ahşap karakteristikler yeniden yorumlandı...

Sınırlarını zorlayan Interform Di Legno, “The Egg” adlı sehpası ile güncel yaşamın çok yönlü yapısına uygun bir ürün sunuyor...
 
   
 
 
     
Ebru Ademoğlu tarafından Interform Di Legno için tasarlanan “The Egg” sehpa tasarımında, çoklu geometrik formların orantısal çözümlemeler yardımıyla fonksiyonel elemanlara dönüştürülmesi ve bu ünitelere doku / renk zenginliği katarak, bağlantı elemanı olmaksızın entegrasyonu sonucu bütüne ulaşılmış.

Estetik ve fonksiyonel tasarım prensipleri dışa vuran transparan üst tablanın abstract bir yumurtayı anımsatan formu ve bu formun sembolize ettiği doğurganlık, ürünün fonksiyonel kapasitesini arttıran hareketli yan sehpalar ile belirginleştirilmiş.Joy Work serisi içinde yer alan, geçme sistemli plexiglass üst tabla, venge veya zeytin kaplama bacak ve lake kaplama alt tabladan oluşan “The Egg” in, amerikan ceviz, anigre ve abanoz kaplama seçenekleri de mevcut. Özel sipariş ile renk, ebat, 2 adet tekerlekli yan sehpasında değişiklik yapılabilen sehpanın üst tablasının oval veya yuvarlak alternatifi var.

Zamanın ahşaba yüklediği yaşanmışlığı, gizemli bir sadelikle hafifletmeyi ilke edinen Interform Di Legno ürünleri, güncel yaşamın çok yönlü yapısına uygun fakat ‘güncel’ kavramıyla gelen kısıtlayıcı kıstasların ötesinde bir tasarım anlayışı sunuyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>