>

DEKORASYON

Yılbaşı Ağacınızı Seçin!

Yılbaşı gecesinin en güzel süsü yılbaşı ağaçlarıdır. İşte yılbaşı ağaçları...
 
   
 
 
     

En renkli, en süslü ve en ışıltılı ağaç sizinki olsun istiyorsanız hazırlıklara başlamak için kolları sıvayın. Çünkü zamanınız kalmadı.

Ağacınızı süslerken çok eğleneceğinize emin olun. Yeni umutların yeşerdiği yeni yıl ile birlikte yemyeşil çam ağacınızını nasıl süsleyeceğinize siz karar verin!

Öncelikle ağacınızın hangi boyutta olmasını istediğinizden emin olun. Masa üstü portatif bir çam ağacı mı? Yoksa büyük boyunuza yakın bir yılbaşı ağacı mı?

Süsleme malzemelerini ağacınızın boyutuna göre almanızı öneririz. Çok büyük bir çam ağacı almak zorunda değilsiniz, yeriniz müsait değilse küçük bir çam ağacı alarak onu fazla süse boğmadan da bu güzelliği yakalayabilirsiniz.

Renkli yanıp sönen ışıklar, birkaç metalik renkli top ve küçük kozalaklar ile süslemesini yapıp, kar tozu ile de son şıklığını verebilirsiniz. Kendisi küçük ama etkisi büyük olacaktır inanın…

Yeriniz müsait ise, hiç çekinmeden büyük bir yılbaşı ağacına cesaret edebilirsiniz. Bu şartlarda biraz daha fazla süse ve malzemeye ihtiyacınız olacaktır.

İrili ufaklı kırmızı – mavi – yeşil renklerindeki metalik topları, deniz kabuğuna ve kartopuna benzeyen çeşitli renklerdeki süslerı, minik Noel baba çoraplarını, yanıp sönen ışıkları, yeni yılın tarihi için süslü rakamları vb. aksesuar olarak kullanabilirsiniz.

Bir de üstüne kar spreyinizi sıktığınızda işte yılbaşı ağacınız tam anlamı ile hazır demektir. Bunların yanı sıra, renkli ışık saçan değişik figürlerdeki süsler de farklı bir alternatif oluşturabilir…

Yeni yıldan beklentilermizi bir bir saymaya başladığımız bugünlerde dileklerinizin sembolü heyecanınızın ortağı olacak neşeli yılbaşı ağacınız için çalışmalara bir an önce başlayın…

Evinize getirdiği renkli enerji ile yeni yıla doğru geri saymaya başlayın…

İŞTE YILBAŞI AĞAÇLARI…
GALERİYE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>