>

MODA - STİL

Alışveriş yapmanın tam zamanı!

Birçok ünlü markanın açtığı outletler, sundukları çok özel fiyatlarla alışverişi bir keyif haline getiriyor
 
   
 
 
     
Her mevsim çok uygun fiyatlarla hizmet veren outlet merkezleri:

Vakko
Vakko'nun fabrikasının yanında yer alan outlet mağazasında seri sonu ürünler, bir önceki sezonun ürünleri ve çok küçük defolara sahip ürünler satışa sunuluyor. Vakko Merter ve Carrefour outlet mağazalarında ayakkabı ve çantadan her türlü giysilere kadar çok avantajlı indirimler yer alıyor.

Adres: Londra Asfaltı Vakko Fabrika yanı, Merter
Tel: 0212 481 63 00


Loop
Avrupa ve Amerika'daki outletlerden esinlenerek açılan Loop’ta, dünya markalarına ait kadın konfeksiyon ürünleri çok uygun fiyatlarla satılıyor. Loop'ta, iç çamaşırdan, gömlek, jean, triko, pantolon, abiye elbiseler ve ayakkabıya kadar her şeyi bulmak mümkün.
Satılan ünlü markalar arasında Calvin Klein, Donna Karan, Dice, Teenflo ve Eres bulunuyor.

Adres: Valikonağı Caddesi, Şakayık Sok. No: 59/1, Nişantaşı
Telefon: 0212 291 07 60


Mango
Mango'nun Bahariye'deki outlet mağazasında sezon sonu ürünler satılıyor. Fiyatlar, sezon sonu fiyatının yarısından daha ucuz. Aynı zamanda bazı ürünlerde özel promosyonlar da uygulanıyor.

Adres: Bahariye Caddesi No:33, Kadıköy
Tel: 0216 330 45 56


Shieba
Nişantaşı'nda bulunan Shieba’da yurtdışından ithal edilen Miss Sixty, Polo, Morgan ve DKNY gibi markaların ürünleri yüzde 50’lyere varan indirimlerle satışa sunuluyor. Shieba pazar günleri de açık.

Adres: Vali Konağı Cad. No:35 Şafak Apt. Nişantaşı
Tel: 0212 232 74 22


Derishow The End
Tasarımlarıyla büyük bir beğeni toplayan Derishow’un geçen sezondan kalan ürünleri The End mağazasında sergileniyor. Diğer outletlere kıyasla biraz daha pahalı olan the End’de deriler, pantolanlar, takımlar, paltolar, kazaklar, gece kıyafetleri, çantalar, ayakkabılar ve aksesuarlar bulunuyor.

Adres: Akkavak Sok. Nişantaşı
Tel: 0212 241 43 38


Kom
Kom’un Bomonti’de bulunan mağazasında, iç çamaşırı, gecelik, sabahlık, pijama, eşofman ve sweatshirt'ler çok uygun fiyatlarla Kom kalitesinde satışa sunuluyor. Mağazada mayolar ayrı bir bölümde sergileniyor.

Adres: Sıracevizler Cad. Güvenç Sok. No: 15 – 17 Bomonti / Şişli
Tel: 0212 225 08 70


Hotiç
Ayakkabıda Türkiye’nin en önemli markalarından biri Hotiç. Hotiç’in Katğıthane’deki ucuzluk mağazasında seri soru ürünler çok uygun fiyatlarla müşterisini bekliyor.

Adres: Yahya Kemal Mah. Ayazma Cad. Demet İşhanı, Kağıthane
Tel: 0212 295 96 31


Nike
Nike’ın 4. Levent’teaki mağazasında geçtiğimiz sezondan beğendiğiniz bir ürünü ya da Türkiye7de hiç satıyşa sunulmamış biri modelini satın almanız mümkün. Üstelik, Nike Card'ınız varsa tüm ürünleri 3 taksitle alma imkânız var.

Adres: Sultan Selim Cad. No: 3, 4. Levent
Tel: 0212 268 29 20


Mudo Garaj
Outlet mağazarlar arasından en büyük ve en ucuz olanları arasında yer alan Maslak Mudo Garaj’da mutfak ürünlerinden ev aksesuarlarına, giyimden mobilyaya kadar pek çok ürünü uygun fiyata bulmanız mümkün. Mağazaya sürekli olarak yeni ürünler geldiği için sık sık uğramanızı tavsieye ederiz.

Adres: Eski Büyükdere Cad. No: 25 Maslak / Ayazağa
Tel: 0212 285 23 02


Polo
Profilo Alışveriş Merkezi’nde yer alan Polo outlet mağazasında çok fazla çeşit olmasa da birçok sezon sonu ürünü oldukça uygun fiyatlarla almanız mümkün.

Adres: Profilo Alışveriş Merkezi Mecidiyeköy
Tel: 0212 216 40 71


Goya
Ayakkabı markasında bir klasik olan Goya’nın outlet mağazasında bayan ve erkek modelleri çok ucuza satılıyor.

Adres: Sıracevizler Cad. Huzur Sok. No: 27 Şişli
Tel: 0212 247 58 99


Quicksilver
Sezon sonu ürünleri değerlendirmek için kurulan outlet mağazasında Quicksilver ürünlerini yüzde 50’ye varan indirimlerle almanız mümkün. Advantage Card sahiplerine ise beş taksit imkânı sunuluyor.

Adres: Kardeşler Cad. No: 6 Gültepe
Tel: 0212 270 11 60


Vetrina
İtalyan ayakkabısının kalitesini ve ismini bilenler Vetrina markasına hiç de yabancı değildir. Teşvikiye ve Akmerkez’deki mağazasından sonra Vetrina, Bağdat Caddesi’nde de bir mağaza açtı. Burada outlet bölümü de bulunuyor. Mağazada normal fiyatın üçte birine ayakkabı sahibi olabilirsiniz.

Adres: Bağdat Cad. No: 381 / 17
Tel: 0216 385 80 66


www.istanbul.com
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>