>

KÜLTÜR-SANAT

Axess To 70's: Boney M @ Balans

Geride bıraktığımız sezonun en akılca kalıcı gecelerinden birini yaşatan, efsane disko topluluğu Boney M, Akbank Axess sponsorluğunda Balans Music & Performance Hall’da sezonu açıyor.
 
   
 
 
     
Geride bıraktığımız sezonun en akılca kalıcı gecelerinden birini yaşatan, efsane disko topluluğu Boney M, Akbank Axess sponsorluğunda 23 Eylül Cuma akşamı Balans Music & Performance Hall’da sezonu açıyor.

Maizie Williams önderliğinde çok özel bir performans için sahne alacak olan Boney M, nostalji severlere temposu yüksek, eğlenceli bir gece vaat ediyor.


Şimdi kırkını geride bırakanların en hızlı zamanlarının çılgın topluluğu Boney M, 1974 yılında yapımcı Frank Farian tarafından kuruldu. Topluluğa ‘Baby Do You Want to Bump’ ile gelen başarının ardından bir çok kulüp ve TV istasyonundan canlı sahne performansı teklifleri geldi. Maizie Willams topluluğun ilk kurulduğu günden beri orijinal oluşumda yer alan tek üye. Daha sonra basın buluşmalarında ve canlı performanslarda birlikte çalışan dörtlüde sürekli yer alan Williams’ın yakın dönemde yayınlanan “The Greatest Hits of Boney M” ve “Boney M 2000” albümleri ile yakaladığı başarının ardından, dünyanın çeşitli yerlerinden gelen turne ve konser tekliflerini değerlendiren topluluk, oldukça geniş bir dinleyici kitlesine ulaştı.

Boney M adının M’i harfi olarak düşünebileceğimiz Maizie, parçaların orijinal sözlerini koruyarak, ama daha modern ve zengin bir ses örgüsü ile yorumlayarak her yaş grubuna sesleniyor.

Açıldığı günden itibaren İstanbul’un en iyi performans ve event merkezi olarak konuşulan Balans’ta nostaljik eğlence sizleri bekliyor.


Axess To 70's: Boney M @ Balans
23 Eylül 2005 Cuma
Kapı açılış saati : 22.00
Bilet ücreti : 30 YTL
Biletler Biletix 'te satışa sunulmustur

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>