>

POPÜLER MEKANLAR

Mesai İstanbul’a Veda Ediyor

Karaköy Bankalar Caddesinde yer alan ‘Mesai Karaköy’ Alaçatı’ya taşınıyor ve bu yaz biraz tatil biraz dinlenme ve bolca eğlence için konuklarını Alaçatı’ya davet ediyor.
 
   
 
 
     

Şık konsepti, lezzetli mezeleri, zengin yemek çeşitleri ve spesiyal kokteylleriyle İstanbul yeme-içme hayatının en özel mekanları arasında yer alan Mesai, artık sadece Alaçatı’da… Yeni konseptiyle Port Yolu’nda hizmet verecek olan mekan Haziran başında yaza merhaba partisiyle açılacak. Alaçatı yaz boyunca lezzete ve eğlenceye doyacak.

Gürol Yığar 'Eski adresimizi unutun yeni adresimiz Mesai Alaçatı’


Farklı sunum ve malzemelerle özgün mezeler, zengin et ve balık çeşitleri ve imza yemeklerle lezzetseverlere tam bir gastronomi deneyimi yaşatan ve adından çok söz ettiren Mesai, Alaçatı’nın da favori mekanları arasında yerini alacak. 300 kişilik kapasitesiyle gece 23.00’a kadar restoran hizmeti verecek olan mekan 23.00’dan sonra eğlenceli müzikler eşliğinde gece kulübüne dönüşecek. İstanbul’da 2021 yılından bu yana lezzetseverlerin uğrak noktası haline gelen Mesai’nin artık sadece Alaçatı’da çok özel bir konseptle hizmet vermeye başlayacağını ifade eden Mesai’nin yatırımcısı Gürol Yığar ‘Artık Mesai olarak İstanbul’da olmayacağız. Yeni mesaimiz ve yeni hayalimiz Alaçatı olacak. Lezzetlerimiz, konseptimiz ve müziklerimizle yine imza bir mekanı hayata geçirerek yazın en iddialı restoranı olacağız’ dedi. Mesai Karaköy 29 Şubat gecesi son misafirlerini ağırlayacak.

Adres:
Alaçatı Mah. 18016 Sok. No:87

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>