>

MODA - STİL

Anında Kusursuz Güzellik

Samsung’un son günlerinde kullanıcıları ile tanıştırdığı dijital fotoğraf makineleri ST550, ST500 ve ST1000 24 saatin her anında kusursuz güzellik vaad ediyor.
 
   
 
 
     

SAMSUNG COLUMBUS SERİSİ KOMPAKT DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNELERİ ST550, ST500 VE ST1000 İLE “ANINDA KUSURSUZ GÜZELLİK”

İster sabahın bir körü yeni yataktan kalkmış olun, ister güneşin tüm ışınlarından sınırsızca yararlanmak için sıfır makyaj sahilde yürüyüş yapıyor olun fark etmez!!! Samsung Columbus serisi fotoğraf makineleri, “fotoğrafım çekiliyor, makyajsız nasıl görünürüm, sivilcelerim çok mu belli olur ya da gözaltı morluklarımı nasıl kaparım?” gibi endişelere son veriyor.Eşsiz ve rakipsiz kullanıcı deneyimi sunan birbirinden fonksiyonel bu 3 fotoğraf makinası, “Mükemmel Portre Sistemi” ile en korkulu rüyalarımızdan birine derman oluyor. Dört kilit özellikten oluşan sistem, Samsung’un Güzellik Çekimi özelliği ile fotoğrafı çekilen kişinin yüzündeki kırışıklık, çil, ben, sivilce gibi istenmeyen unsurları ortadan kaldırmaya olanak sağlarken, resimlerinizi sosyal ağlarda paylaşmadan önce özel fotoğraf hileleri için zaman kaybetmenize de engel oluyor.

Columbus fotoğraf makinaları Gülümseme Çekimi özelliği ile en güzel gülüşünüzü kayıtlara geçirirken Göz Kırpma Yakalama teknolojisi ile de beklerken gerilen portrenizin en seksi bakışını da yakalamayı başarıyor.

Ayrıca diploma ve ödül töreni gibi kalabalık grup fotoğraflarında da arada kaynayıp gitme riskiniz de artık ortadan kalkıyor… Samsung’un yenilikçi Otomatik Odak ve Akıllı Yüz Algılama teknolojilerini barındıran Columbus fotoğraf makinaları otomatik olarak odağı ayarlayarak en çok resmi çekilen kişiyi tespit edip, doğrudan o kişiye odaklanılmasına imkan veriyor. Üstelik bu özelliği maksimum 20 kişiye kadar da genişletebilirsiniz… Böylece size de geriye her bir fotoğrafa tek tek bakmadan dilediğiniz kişiyi çok daha hızlı bulmak kalır…
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>