>

MODA - STİL

Aras Bulut İynemli Yeni Sezonda da Kamera Karşısında

Her gün, günün her anında “Relaks ol”...
 
   
 
 
     

DeFacto ve Aras Bulut İynemli, bir yıl daha beraber çalışma kararı aldı. Yetenekli oyuncu İynemli, DeFacto’nun reklam yüzü olarak anlaşmasını uzatmasının hemen ardından 2018 İlkbahar-Yaz Pantolon Koleksiyonu kapsamında yeni sezonun ilk reklam filmi için kamera karşına geçti.

En trend ürünler ve uygun fiyatlarla modanın adresi olan DeFacto ve son dönemin en beğenilen erkek oyuncuların başında gelen Aras Bulut İynemli, reklam yüzü anlaşmasını bir yıl daha yeniledi.

Yeni anlaşma çerçevesinde ilk reklam filmi DeFacto’nun hareket özgürlüğü sağlayan 2018 İlkbahar-Yaz Pantolon Koleksiyonu için çekildi. Filmde jogger ve palazzolarin modeller tercih edildi.

Yeni reklam filminde İynemli, tarzı ve genç kızları kendine hayran bırakacak sempatik hareketleri ile dikkat çekti. 19 Mart tarihinden itibaren televizyon kanallarında yayınlanan reklam filmi izleyenlerden büyük beğeni toplarken, aynı zamanda dijital mecralar ve yazılı basın da yer alıyor.

Her gün, günün her anında “Relaks ol” sloganıyla hazırlanan reklam filminin çekimleri, İynemli ve 10 oyuncu ile birlikte gerçekleşti. Yönetmen Ali Demirel’in gözünden mental ve fiziksel rahatlığın ön plana çıktığı reklam filmi, Publicis İstanbul tarafından hayata geçirildi.

Künye:
Reklamveren: DeFacto
Prodüksiyon Şirketi: Autonomy
Yönetmen: Ali Demirel
Marka Ekibi: Ahmet Yağlıcıoğlu, Elif Çiçek
Reklam Ajansı: Publicis İstanbul
ECD: Can Faga
Yaratıcı Ekip: Melih Ediş, Duygu Yegül, Ezgi Güneş, Elvan Deniz, Güney Türkel, Kerem Çeteci, Cem Işık
Müşteri İlişkileri Ekibi: Ezgi Ataseven, Berkalp Diner, Melih Ekim
Stratejik Planlama Ekibi: Zeynep Bortaçina, Rumeysa Yalçın
Prodüksiyon Ekibi: Arzu Köksal, Erdem Ayaz 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>