>

MODA - STİL

Aşkın dinamizmi...

Billabong 2005 kış koleksiyonunda bulunan, yalınlıkla çarpıcı olunabileceğini de anlatan “pure” konsepti ile duygularınız size özel...
 
   
 
 
     
Şehirli ve sportif gençlerin markası Billabong, “Kendin gibi ol” felsefesiyle yola çıkarak tasarladığı tüm koleksiyonlarında farklı ve çarpıcı…
2004-2005 Kış koleksiyonunda bulunan “Pure” konsepti, abartıdan uzak yalınlıkla çarpıcı olabileceğiniz ve sevgilinizle yaşadığınız tüm aktifliği üzerinizde hissedeceğiniz ürünler sunuyor.

Dinamik ve aktif gençlere hitap eden ve değişik uygulamaların kullanıldığı “urban” hattının aksine, extreme sporlara uygun giysilerin günlük kullanımına yönelik olarak teknik malzemelerle tasarlanan “Pure” ile aşkınız gibi giyiminizle de farklılığınızı ortaya koyacaksınız.


Mavi ve yeşilin tüm tonlarının kullanıldığı konseptte, kırmızı ve pembenin orantılı kullanılması doğanın tüm enerjisini bedeninize taşıyor. Ergonomik, dayanıklı ve yumuşak kumaşlar sayesinde de rahatlığı bir arada bulunduran “pure” konseptinde hem doğal hem de şık hediye seçenekleri bulabileceksiniz.

Billabong logosunun kazak ve sw-shirtlerde ki farklı kullanımları, size hareket kazandırırken aktif ve özgürce yaşadığınız aşkınızı da dışarıya yansıtacak.

Heyecan verici Billabong ürünlerine, İstanbul Bağdat Caddesi, İzmir Alsancak ve Çiğli Kipa, İzmit, Adana, Marmaris, Fethiye, Çeşme, Bodrum ve Kaş Mağazalarından ulaşabilirsiniz.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>