>

MODA - STİL

Ayakkabı'da 2004 kış modası

Terlik de modayı yakalayan Polaris, şimdi deneyimini ayakkabıya taşıyarak, 2003-2004 sonbahar-kış koleksiyonu hazırladı. Çeşitler ve fiyatları için tıklayın!
 
   
 
 
     
Terlik de modayı ayaklarımıza taşıyan Polaris, şimdi deneyimini ayakkabıya taşıyarak, 2003-2004 sonbahar-kış koleksiyonunu hazırladı.

Ev içi ve sokak terlikleri konusunda çeşitliliği ve trendy modelleriyle lokomotif marka olduğunu ispatlayarak, moda takipçilerinin gönlünde taht kuran Polaris, kış sezonu için tutkunlarına büyük bir sürpriz yaptı. 2003-2004 sonbahar-kış koleksiyonu için bin 345 farklı model ayakkabı, bot ve çizme tasarımı hazırlayan Polaris, 2004’kış sezonu ayakkabı modasını belirlerken, uygun fiyat seçeneğiyle sonbahar-kış alışverişlerinin vazgeçilmez markalarından biri oldu. 5 nokta anne-baba ayakkabıları, patik–filet ayakkabı ve botları, garson ve merdane botlar, zenne botlar bu sene Polaris’te yer alan yeni tasarımlardan...

‘5 nokta terlik ve ayakkabılar’, ‘Ev İçi Abiye Terlikler’, ‘Klasik Ev İçi Terlikler’, ‘İthal Hayvanlı Terlikler ve Pandoflar’, ‘Botlar’ ve ‘Çantalar’ adı altında altı grupta toplanan Polaris’in koleksiyonu modayı, sağlığı ve konforu ön plana çıkaran modellerden oluşuyor.

Sonbahar-kış koleksiyonunun yeniliklerinden olan bot serisi, her yaş gurubuna hitap ederken okul botlarından, günlük giyimde rahatlığı ön plana çıkaran yarım ve uzun botlara, abiye kıyafetleri tamamlayacak, sivri burunlu ince topuklu bot ve çizmelere kadar zengin bir çeşitlilik içeriyor. Siyah, kahve ve camel rengin ağılıkta olduğu bot tasarımlarında alternatif renk olarak, bej gri, haki, taba ve bordo kullanılarak soğuk kış günleriyle kontras yaratılıyor. Poliüretan, termo ve kauçuğun taban olarak tercik edildiği modellerde ham madde olarak deri karşımıza çıkıyor. Süet ve nubuğun da kullanıldığı tasarımlar, çeşitli tekstil maddeleri kullanılarak sıradanlıktan kurtultup ‘Fashion’ rüzgarları estiriyor. Kürk, süet ve metal aksesuarlarla trendy bir efekt yaratılan bot ve çizmeler, çiçek ve değişik motiflerle hareketlendiriliyor.

Ayak sağlığında bir ilke imza atarak ‘5 Nokta’ özelliğini terliklerinde kullanan Polaris, bayan ayakkabı gurubuna erkek ayakkabı terliklerini de ekleyerek müşteri portföyünü genişletiyor. Ayaklara verdiği anatomik destek sayesinde şıklık kavramıyla birlikte sağlığında önemini ön plana çıkaran marka deriden hazırlanan modelleriyle özellikle orta yaş grubuna hitap ediyor.


2003-2004 Polaris terlik,ayakkabı ve çanta
Fiyat Aralığı

5 nokta terlikler 35 - 40 milyon arası

5 nokta anne ve baba ayakkabıların 45 - 75 milyon arası

Abiye terlikler 27 - 50 milyon arası

İthal hayvanlı terlikler ve pandoflar 6 - 30 milyon arasında değişiyor

Ev içi terlikler 8 - 30 milyon arasında

Botlar 20-120 milyon arasında

Çantalar 30-60 milyon arasında değişmektedir.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>