>

MODA - STİL

Babaların keyfi yerinde...

Annelerin en büyük yardımcısı Avent ve Maxi-Cosi ürünleri, babaların da hayatını kolaylaştırarak, bebekleriyle geçen zamanı keyfe dönüştürüyor
 
   
 
 
     
Dünya’nın en çok tercih edilen anne bebek bakım ürünlerini üreten Avent ve oto çocuk koltuğu konusunda Türkiye’de bilincin oluşmasına katkıda bulunan Maxi-Cosi, babaları da bebek gelişim sürecine dahil ediyor.

Bu yıl bebek ürünleri sektöründeki 20. yılını kutlayan Avent, Türkiye’de eksikliği hissedilen kaliteli anne ve bebek bakım ürünleri ile ilgili bilincin oluşmasına öncülük ediyor. Kısa sürede annelerin en büyük yardımcısı olmayı başaran Avent, babaları da bebek gelişim sürecinin bir parçası yapıyor. İlklere imza atan dizaynları, kolay ve çok kullanımlı özellikleri sayesinde Avent, anne-babaların bebekleriyle geçen zamanını keyfe dönüştürüyor.Çocukların gelişim süreci kadar, yolculuk esnasında güvende olmaları da büyük önem taşıyor. Çocuk oto güvenlik koltuklarında kalite, sağlamlık ve tasarımda önder olan Maxi-Cosi, çocukların otomobillerde güvenle korunması için her türlü detayı düşünerek ürünler üretiyor. Oto koltuğu kullanımının yaygınlaştırılması konusunda önderlik eden Maxi-Cosi, sektöre kalite getirerek standartların yükselmesine önemli katkıda bulunuyor.

Güven ve öncülüğün temsilcisi olan Avent ve Maxi-Cosi markalarının Türkiye distribütörü Grup Baby, ürünlerini kaliteye önem veren ailelerle paylaşıyor ve özellikle babaları bebek gelişim sürecine ortak etmeyi hedefliyor.

www.grupbaby.com
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>