>

MODA - STİL

Babanıza özel bir armağan...

Babalar günü yaklaşırken babanız için saat almanın telaşına düştüyseniz işte size öneriler...
 
   
 
 
     
Zaman Babaların kontrolünde:
TOMMY HILLFIGER SAATKarizmatik, kendine özen gösteren, dinamik, enerjik ve spora tutkun babalara 20 Haziran günü bir TOMMY HILLFIGER saat çok yakışır. Babaların her zaman ve her ortamda rahatlıkla kullanabileceği pratiklik ve şıklıktaki TOMMY HILLFIGER saatleri Saat&Saat bayilerinde.

TOMMY HILLFIGER saatlerinin babalara özel modelinin iki çeşidi var; Biri siyah deri kayışlı, diğeri ise paslanmaz çelik kayışlı. Her iki modelde de kasa paslanmaz çelik. Sade ve seçkin bir havanın yansıdığı bu model, stil sahibi ve her giydiğini kendine yakıştıran babalar için birebir. Tasarımları Amerika ve Avrupa’da satış rekorları kıran TOMMY HILLFIGER saatlerinin bu modeli babalar için yıllar boyu kullanabilecekleri çok anlamlı bir hediye.Babaların son favorisi:
CITIZEN SAATKendine özen gösteren, klasik ama seçkin bir tarzı olan babalara, CITIZEN saatten daha iyi bir hediye düşünülemez. Özellikle şık gece davetleri için çok özel bir seçim olan bu Babalar Günü modeli, ayrıcalıklı bir havayla dolu, seçkin bir zevkin ürünü ve nefes kesici bir zarafete sahip.

Armani, Burberry, Valentino, gibi dünyanın en iyi markalarının saatlerinin, Türkiye distribütörlüğünü yapan Saat&Saat’in ülkemize getirdiği CITIZEN saatleri, 20 Haziran gününü babası için unutulmaz kılmak isteyenler için birebir.Çok sportif çok şık:
ADIDAS CS 3500 SAATADIDAS ruhunun yeni temsilcisi… ADIDAS CS 3500. Son teknolojinin tüm yansımalarına, bitmeyen bir dinamizme, sportif bir ruha ve çarpıcı bir şıklığa sahip bu saat, babası için en uygun ve değerli hediyeyi seçmekte zorlananlar için birebir.

ADIDAS CS 3500 modelinin en önemli özelliği ADIDAS adıyla bütünleşmiş orijinal logosunun, uzun bir süre sonra ilk kez yeniden bir saatin kadranında ve kurma kolu üzerinde kabartma biçiminde kullanılıyor olması. Ayrıca saat, paslanmaz kasa ve kordonlu, kronometreli, 10 ATM’ye kadar su geçirmez ve takvim özellikli.

Spor, ve tasarım denilince akla gelen ilk marka ADIDAS saatleri, özel tasarımları, metalik ağırlıklı ürün yelpazesi ve şık sadeliğiyle tüm Saat&Saat bayilerinde.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>