>

MODA - STİL

Beden tanımayan moda

Some Like, kış sezonunda da 42+ bedenlerde iddialı. Sadece dış giyim değil, iç giyimden ayakkabıya kadar tüm ürünlerin büyük beden için tasarlanıp üretildiği...
 
   
 
 
     
Beden tanımayan moda

Some Like, kış sezonunda da 42+ bedenlerde iddialı. Sadece dış giyim değil, iç giyimden ayakkabıya kadar tüm ürünlerin büyük beden için tasarlanıp üretildiği Some Like, satışla birlikte her türlü tadilatı da gerçekleştirmeyi vaat ediyor.


Modaya büyük bedenle uymak isteyenlere hizmet vermek üzere yola çıkan Some Like markasının yaratıcısı Berrak Biren, Mart 2005’te ilk mağazasını Levent’te açtıktan sonra bir yıl içinde de mağazalar zinciri olma yolunda adım atarak ikinci mağazasını Nişantaşı Valikonağı’nda açtı. Markanın üçüncü mağazası da franchise olarak Ankara’da müşterilerine hizmet veriyor.

Berrak Biren büyük beden kıyafet bulma sorununu yaşayanlardan biri olarak tasarım ve üretimin kendilerine ait olduğunu vurguluyor


Güzel şeylere sahip olmak için zayıflamak zorunda kalmak istemeyen, sağlık problemleri nedeniyle diyetlere cevap veremeyenler, bu sezonda da moda olan ne varsa, Some Like mağazalarında bulabilirsiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>