>

MODA - STİL

Benzersiz Bir Converse Koleksiyonu Daha...

Her sezon merakla beklenen Converse koleksiyonu Converse tutkunlarının beğenisine sunuluyor.
 
   
 
 
     
Rock ve Metal müziğin efendileri AC/DC ve METALLICA’dan esinlenen müzik koleksiyonu, All Star Botlar ve kadınlar için yepyeni bir deneyim All Star Light Topuklular, ekosenin yeniden yorumlandığı Woolrich kolleksiyonu, vazgeçilmez “Converse By John Varvatos” serisi, yeni silüetler ve modeller ile Jack Purcell ve güçlü basketbol geçmişinden gelen Heritage Basketball, kalplerdeki tek yıldız One Star, aktif yaşam tarzını benimseyenler için Skate… Almak için sabırsızlandığınız bir Converse mutlaka vardır.

ROCK VE METAL MÜZİĞİN EFENDİLERİ AC/DC VE METALLICA BU SEZON CONVERSE MÜZİK KOLEKSİYONU’NDA…

Converse rock ve metal müziğin efsane yıldızları AC/DC ve Metallica’dan esinlenilerek oluşturulan yeni sezon müzik koleksiyonunu sunuyor. Tüm dünyada müzik bariyerlerini kıran bu iki grubun görselleri ve grafikleri uygulamaları benzersiz Converse Chuck Taylor koleksiyonuna ilham veriyor. Converse, zengin müzik mirası ile geçmişin ve bugünün müzik vizyonerleri ile işbirliğine girmeye devam ediyor.

AC/DC albümlerinden esinlenilen ayakkabılar üzerinde grup resimleri ve albüm logoları bulunmakta. Modeller siyah ve kırmızı renklerde hazırlanmış.

Rock ve metal dünyasının bir numaralı grubu Metallica, agresif soundları ve aykırı tarzları ile 1980’lerde metal müziğin sahnesini baştan aşağı değiştirmişti. Yeni sezondaki Metalica esintili Bilekli Converse’ler, müzik tarihinde klasik haline gelmiş Metalica’ya özel grafik ve logolar için mükemmel bir fon oluşturuyor.KADINLAR İÇİN YEPYENİ BİR DENEYİM ALL STAR LİGHT TOPUKLULAR

Converse, All Star Light serisinin topuklu versiyonunu ilk defa 2009 Sonbahar sezonunda satışa sunarak Converse severlere yeni bir deneyimin kapılarını açıyor. Süet malzemenin kullanıldığı All Star Light Topuklu serisi 2009 Sonbahar sezonunda siyah ve gri renk alternatifleri ile sunuluyor.

Ayrıca bir klasik olan Chuck Taylor All Star modellerinde bu sezon kadife, saten, tüvit, ekose ve deri detayları göreceğiz. Bordo, kahve, gri, siyah, pembe koleksiyonun önde gelen renkleri arasında.ALL STAR BOTLAR

Converse ilk defa faaliyete başladığı 1900’lü yılların başlarında, kaliteli lastik ürünleri ile yaygın bir tanınırlığa sahipti. Arşivlerden esinlenerek tasarlanan All Star botlar, vintage Converse tarzını yansıtıyor. Lastik dış yüzey, kanvas astar, kalın dış taban ve Chuck Taylor All Star logo detayları bu klasikleri benzersiz birer Converse haline getiriyor.EKOSE, CONVERSE WOOLRİCH İŞBİRLİĞİ İLE YENİDEN YORUMLANIYOR…

Converse, 2009 Sonbahar sezonunda Woolrich ile gerçekleştirdiği işbirliği sonucunda oluşturduğu ekose modellerini sunuyor. Converse Chuck Taylor modelleri, geçmişi Woolrich’in 1800’lerin başlarına uzanan geleneksel yünlü kumaşlarından esinlenilerek hazırlanan klasik kumaş ve desenlerle mükemmel bir şekilde birleştiriyor. Woolrich’in zamana meydan okuyan desen ve tasarımları Converse’in orijinalliği ile buluşuyor.VAZGEÇİLMEZ “CONVERSE BY JOHN VARVATOS”…

Converse, yeni bir Varvatos serisi ile sonbahar sezonuna merhaba diyor. Her sezon olduğu gibi bu sezon da seçkin materyallerden yaratılan “Converse by John Varvatos” ayakkabı koleksiyonu zengin sonbahar renklerinden oluşuyor. Eskitilmiş materyaller, kirli görünüm koleksiyonu daha çekici hale getirirken, detaylara verilen önem dikkat çekiyor. Converse by John Varvatos Chuck Taylor All Star koleksiyonu gri, siyah, bordo, kahverengi renk seçeneklerine sahip.
Gündelik ve rahat bir model olan Converse by John Varvatos Sprint Grip ise; yine birinci sınıf detayları ve süet kumaşı ile dikkat çekiyor.

YENİ SİLÜETLER VE MODELLER JACK PURCELL KOLEKSİYONU’NDA…

Geleneksel tarzı asi bir ruhla birleştiren yeni sezon Jack Purcell koleksiyonu, heyecan verici yeni silüetlerin yanı sıra klasik Jack Purcell modellerinden oluşuyor.

Net detaylara ve gösterişli bir tarza sahip olan Jack Purcell Racearound ayakkabıları, Converse Sonbahar koleksiyonuna taze ruh katıyor. Süet ve eskitilmiş deri kullanılan modellerin, siyah ve beyaz renk seçenekleri mevcut.

Parti havası taşıyan Jack Purcell Sequins (Payetli) ayakkabıları ise ışıltısı ile göz dolduruyor.

Jack Purcell Pinstripe (Çizgili) ayakkabılar ise; kullanılan zengin kumaşlarla tam bir tezat oluşturan biçimde el yapımı hissini veriyor.

GÜÇLÜ BASKETBOL GEÇMİŞİNDEN GELEN HERİTAGE BASKETBALL SERİSİ

Converse, Heritage Basketball ayakkabı koleksiyonunu, ilk defa sunduğu Lady Weapon serisinin de dahil olduğu Weapon ve Star Player modelleri ile lanse ediyor. Sporda ve tarzda tam bir orijinallik örneği olan bu koleksiyon, Converse’i Converse yapan geçmişe özgü stilleri orijinallik ve modernlikle harmanlıyor.

Kadınlar için kadınlar tarafından tasarlanan ve orijinal Weapon ayakkabının yeni bir yorumu olan Lady Weapon modelleri, sportif tarz ile modern görünümü birleştiriyor. Lady Weapon modelleri yeni sezonda siyah ve kahve renk alternatifleri ile sunuluyor.

Son kırk yıldır sayısız basketbol efsanesi tarafından giyilen Star Chevron logosu, Star Player ayakkabılarının 1975 yılında onaylayan imza ile doğdu. Bu ayakkabı, ikon haline gelmiş Chuck Taylor biçimini yeni özellikler ve yeni bir yaklaşımla kaynaştırdı ve oyuna farklı bir boyut kattı.

Bir neslin tüm spor yıldızları tarafından giyilen, 80ler ve 90lar boyunca profesyonel, üniversite ve kolej takımları tarafından spor yaparken kullanılan Weapon Team Colors yeni yorumu ile karşımızda.KALPLERDEKİ TEK YILDIZ ONE STAR

Sonbahar koleksiyonu içinde deri modellerin göz doldurduğu One Star ayakkabılar, siyah, beyaz, kahverengi ve gri renk seçeneklerine sahip. Kısa ve uzun modeller kullanıcılarına alternatif sunuyor.

AKTİF YAŞAM TARZINI BENİMSEYENLER İÇİN SKATE KOLEKSİYONU

Kaykay kültüründe derin tarihi geçmişi olan Converse, bu sezonun Action Culture (Hareket Kültürü) yaklaşımı ile orijinalliğe odaklandı.

Renk kombinasyonları ile dikkat çeken koleksiyonda gri, siyah, kahverengi ve lacivert renk alternatifleri olan deri ve süet kombinasyonlar öne çıkıyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>