>

MODA - STİL

Berr-In 2010 Yaz Koleksiyonu

Berrin Eser “Berr-In” 2010 Yaz Koleksiyonuyla Tüm Dikkatleri Üzerinize Çekiyor.
 
   
 
 
     Güzel Sanatlar Yüksek Okulu Tekstil Sanatları Bölümü'nden 1982 yılında mezun olan Berrin Eser, koleksiyon yönetmeni ve yöneticisi olarak yıllardır tekstil sektöründe önde gelen birçok markanın kreasyonlarını hazırladı ve bu markalara katkıda bulundu.Görev aldığı tüm kuruluşlarda hazırladığı koleksiyonlarla büyük ses getirdi, tekstil sektöründe öncü rol oynadı.

Berrin Eser 2002 yılında birikimini ve yatacılığını Berr-In adı altında kurmuş olduğu kendi firmasına taşıdı .Kendine özgü stili,yaratıcılığı ve yılların birikimi ile kısa sürede kendi firmasında da aranılan ve yönlendiren isim haline geldi.

Berr-In, uzun vadeli hedefleriyle bağdaşan ve tüm seçkin firmaların toplandığı Bomonti’de tasarım ofisi ve üretim alanıyla faaliyete başlamıştır.Kuruluş sermayesi “tecrübe” ve “yetenek” olan Berr-In, ürünlerini ilk etapta yalnızca Avrupa’daki seçkin butiklerde satışa sunmuştur. Modellerin sıra dışı tarzı ve kalitesi sayesinde oluşan yoğun talep sayesinde her geçen sene daha da güçlenmiş ve Berr-In, 2008 yılında ITKIB tarafından Başarı Sertifikası ile onurlandırılmıştır.2009 yılına gelindiğinde, Berrin Eser, Berr-In’i iç piyasaya tanıştırma kararı almıştır.Firmanın başlıca ilkesinin “kalite” olduğunu belirten Eser, ,iç piyasaya da bu ilke doğrultusunda sıra dışı ve yüksek kaliteli modelleriyle girmiş, Berr-In ürünleri 2009 yazında Türkiye’nin belli noktalarındaki seçkin butikler ve mağazalarda satışa sunulmuştur.

Markalaşma ve tüketici algısı yaratma konusunda ilk adımını bu sayede atan Berr-In, yakın zamanda mağazalaşmayı hedeflerinin ilk sırasına yerleştirmiştir. İç piyasada büyük ses getiren Berr-In, butik mal üretmesine rağmen artarak devam eden ihracatıyla 2009 yılında ITKIB Ödül Töreni’nde 2. kez Başarı Sertifikası almıştır.Berr-In, tasarım gücü ve modellerindeki sıra dışı ayrıntılarla, alternatifi olmayan bir marka profili çizmektedir..

KISA KISA BERR-IN

Berrin Eser’in yılların birikimi ile yeteneğini birleştirmesi, tedbirli ve önünü görerek attığı adımlar, yatırım zorluklarının aşılmasında Berr-In’i diğer firmalardan ayıran başlıca özelliklerdir.

Berr-In’in bir “tasarımcı şirketi” olması ve Güzel Sanatlar Yüksek Okulu Tekstil Sanatları Bölümü mezunu olan Berrin Eser’in hem şirket sahibi hem de koleksiyon sorumlusu olarak aslında birbiriyle çatışan “tasarım” ve “yönetim” kavramlarını başarıyla birleştirmesi Berr-In’in alanındaki başlıca orjinalliğidir.

Berr-In, iç piyasada markalaşmayı ve mağazalaşmayı en büyük ticari hedefi olarak görmektedir.

Berr-In, dışarıda üretim yapan 10 adet atölyeyi tamamen kendine bağlayarak, üretim hedeflerine daha rahat ulaşmayı planlamıştır.İç bünyesinde istihdam ettiği çalışanlarının yanı sıra, dış bünyesinde kendine bağlı çalışan 10 adet atölye ile toplamda yaklaşık 175 kişiye istihdam sağlamaktadır.Berr-In, sıra dışı,uzun ömürlü,kaliteli tasarımları;öngörüsü yüksek karar alma mekanizması ve profesyonel ekibiyle, tekstil sektöründe yüksek katma değer üretimine katkı sağlamaktadır.

www.berr-in.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>