>

MAGAZİN

Bunlarda Yerli Starların Kaprisleri!...

Dünyanın en ünlü yıldızlarının turnelerde organizatörleri çıldırtan kaprisleri bizim sanatçılarımıza da örnek oldu.
 
   
 
 
     
Çeşme Sea Side Beach Club'da düzenlenecek geleneksel yaz konserleri'ne katılan Tarkan, Sezen Aksu ve Sertab Erener'in hazırladıkları istek listesinde yok yok!.. Tarkan odasında bulunan jakuzinin Fransız sodalarıyla doldurulmasıni isterken, 'Minik Serçe' Sezen Aksu ise kalacağı yerde ping pong masası olmasını istiyor.


TARKAN

Jakuziye Fransız sodası

Türkiye turnesine Çeşme'de başlayacak olan Tarkan, önümüzdeki ayın sonunda yeni single'ı ile sevenlerinin karşısında olacak. Uzun zamandır ortalarda görünmeyen sanatçının konseri öncesinde şart koştuğu detaylar ise şunlar:

Otelde 80 oda. Kalacağı suite bir koşu bandı.

Odasında bulunan jakuzinin Fransız sodalarıyla doldurulması.


SEZEN AKSU

Pingpong masası olsun

Tarkan gibi önümüzdeki günlerde yeni bir single ile yazı karşılamaya hazırlanan Sezen Aksu'nun da istekleri hayli ilginç. Daha önce Kıbrıs'taki konseri sırasında otel odasına pingpong masası isteyen Aksu, bu hobisinden Çeşme'de de vazgeçmeyeceğini kanıtladı.

Otelde 40 oda.

Dolapta çok sayıda light cola.

Zeytinyağlı yemekler.

Özel bahçe de olsun.


SERTAB ERENER

Dev tekne istiyorum

Eurovision'da aldığı birincilikle son günlerin en flaş ismi haline gelen Sertab Erener de konserlere bir listesiyle gidiyor. Bunlar sağlanmadığı takdirde, tüm keyfi kaçıp anlaşma zora giriyor. İşte Erener'in Süzer Otel yetkililerinden istedikleri:

Otelde 15 oda.

Kalacağı otelden 4 mil uzaktaki konser alanına gitmesi için bir tekne.

Güneş ışığının odasına girmesini engelleyecek özel perdeler.

Koridora gardenya kokusu

JENNIFER Lopez, konser sırasında geçeceği koridorların gardenya kokusuyla sulanmasını, kalacağı odaya özel çarşaflar getirilmesini istiyor; Geri Halliwell, çöldeki çadıra klima taktırıyor, soyunma odasına içi meyve suyu dolu buzdolabı konulmasını istiyor; Ricky Martin, bronz görünmek için sahne spotlarına portakal rengi filtre taktırıyor... Tom Cruise ise Londra'daki bir Hint lokantasından uçakla İtalya'ya yemek getirtecek denli çılgın.


HÜRRİYET

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>