>

MODA - STİL

Beyoğlu Diesel açıldı...

Baştan aşağı Diesel’in tutkusu, orijinalliği ve havasıyla dolu Beyoğlu mağazası açıldı.
 
   
 
 
     
Hem bohem, hem kitsch… Hem 50’liler, hem bugün… Hem antika, hem modern… Hem Türkiye, hem İtalya… Hem postmodern, hem klasik…

Mimarisi, yaklaşımı ve ambiansıyla İstiklal Caddesi’ne, bambaşka bir hava katacak Beyoğlu Diesel, İstanbul’un yeni tarz üssü olacak.400 metrekare alana sahip Beyoğlu Diesel mağazası giriş katı, alt kat, 2 yarım asma kat ve 1 üst kat olarak toplam 4 kattan oluşuyor. Mağazanın tamamen açık orta bölümünde 11 değişik antika lambadan oluşan büyük bir avize bulunuyor.

Diesel’in İtalya’da bulunan merkezi tarafından projelendirilen ve yine proje İtalyan mimar ekibi tarafından yürütülen mağazanın teşhir ünitelerinin hepsi İtalya’da üretildi ve montajı İstanbul’da tamamlandı.

Beyoğlu Diesel’de 50-60’lı yıllara ait birçok mobilya ve aksesuar bulunuyor. İtalyan mimarlar tarafından, İtalya ve Türkiye’nin çeşitli yerlerinden, aylar boyu süren bir çalışma sonucunda bulunan ve seçilen antika ürünler, mağazada hem modern hem de eski konseptli bir hava oluşturarak, kitsch hem de samimi bir atmosfer yaratıyor.

Mağazada bulunan orijinal aksesuar ve mobilyaların yanı sıra, her katta bulunan ve birbirinden farklı olan kabinler de görülmeye değer. Her katta bulunan toplam 10 kabin, farklı renklerde, farklı apliklerle ve değişik kabin kapıları ile süslenmiş durumda.

Tuğçe Kazaz, Cansu Dere, Demet Şener, Noella, Tuba Karaca, Waleria Cetiz, Dianebis Savigne, Çağdaş Karasu, Mutlu Muslu gibi ünlü mankenler, farklı katlarda farklı Diesel kıyafetlerini tanıttı. Tanınmış isimlerin katılımıyla gerçekleşen mağaza açılışında giriş katında düzenlenen perküsyon gösterisi davetlilerden büyük ilgi gördü.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>