>

MODA - STİL

Birbirinden şık aksesuar, çantalar ve ayakkabılar

O’Neill 2007-2008 Koleksiyonu, hareketli yaşam tarzını destekleyen üç farklı temadan oluşuyor. Manipulated, Sophisticated Cool ve Offline
 
   
 
 
     
O’Neill 2007- 2008 Kış Koleksiyonu, sıradışı 3 farklı tema altında toplanan zengin ürün çeşitliliğiyle, çekici seçenekler sunuyor. Sörf, sokak ve dağ modası ile uyum içindeki koleksiyonu, birbirinden şık aksesuar, çantalar ve fonksiyonel ayakkabılar tamamlıyor.

2007-2008 Koleksiyonu, hareketli yaşam tarzını destekleyen üç farklı temadan oluşuyor. Manipulated, Sophisticated Cool ve Offline adı verilen temalardan oluşan koleksiyonun stil ve teknolojiyi bir araya getirmesi en önemli özelliği.


Giysilerin şekillerinin abartılı ve organik olduğu ‘Manipulated’ temasında altın rengi detaylar, kürk ve zarif işlemeler yoğun olarak kullanılıyor.

Koleksiyonun ‘Sophisticated Cool’ adı verilen temasında ise mat ve parlak materyaller tezat oluşturarak dramatik bir etki bırakıyor. Maceracı ve yenilikçi olan bu temada, saf detaylar, konfor ve hareket özgürlüğü düşünülerek kullanılıyor. Asimetrik şekillerin kullanıldığı ‘Sophisticated Cool’ temasının teknik detayları Japon etkileri taşıyor.


Koleksiyonun üçüncü ve son teması ‘Offline’ şehirdeki yaşam tarzını yansıtıyor. Altın sarı, kahverengi ve kırmızı renklerin ağırlıklı kullanıldığı temada, sokak sanatı kaynaklı baskılar ve grafiklerden yararlanılıyor. Sadeliğin ön plana çıkarıldığı ‘Offline’da, sağlam materyallerin üzerine basit şekiller kullanılıyor.

O’Neill 2007-2008 Koleksiyonu, yüzde 30’a varan avantajlı fiyatları ile Intersport mağazalarında…

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>