>

MODA - STİL

PENTİ ile Özgün Hissediyorum

Hayvan derisi desenler moda dünyasında artık her sezon karşımıza çıkıyor ve klasik modeller arasında yerini alıyor.
 
   
 
 
     

Penti 2013-2014 Sonbahar/Kış “Bacak Giyimi” ve İç Giyim” koleksiyonunda yer alan hayvan derisi desenli ürünler vahşi ve özgün bir görünüm vaadediyor.

Penti’nin Sonbahar- Kış Koleksiyonu’ndaki “Animal” temasında yer alan hayvan desenli çoraplar sezon modasının en iddialı parçaları arasında yer alıyor. Geniş çorap koleksiyonu ile çeşitli alternatifler sunan Penti, hayvan derisi desenli çoraplarıyla farklı görünmekten hoşlanan iddialı kadınların tercihi oluyor. Hem gündüz hem de gece kıyafetleri ile kombinlenebilen çoraplar, düz renkli elbise ve eteklerin altında çarpıcı bir görüntü oluşturuyor.

“Animal” temasında yer alan “Wild” , “Zebra” ve “Safari” çoraplar grafit, muskat, siyah ve vanilya renkleriyle satışa sunuluyor.

Penti’nin bu sezon geniş renk ve model seçeneği ile tasarladığı tayt serisinde ise hayvan derisi efektli taytlar “Piel” ve “Leopard” bu yılın en gözde modelleri arasında yerini alıyor.

Penti’nin Sonbahar/Kış İç Giyim Koleksiyonu’ nda yer alan leopar desenli sütyen ve slipler ise dış giyime olduğu kadar iç giyime de özen gösterenlerin tercihi oluyor.

Straplez kesimi, çıkarılabilir askısı, kaymayı önleyen silikon bantlarıyla göğsü mükemmel kavrayan desteksiz sütyen “Penti Lotus Leopard” gömlek ve ceket içine giyildiğinde farklı bir şıklık yaratıyor. Leopar deseni dantelle tamamlayan “Penti Explore Leopard” sabit askılı olup , destekli olma özelliğiyle göğüslere ayrı bir dolgunluk katıyor. Her iki model de “Penti “Explore Leopard Slip” ve “Lotus Leopard Slip” ile kombinlenebiliyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>