>

MODA - STİL

Black by Hande Ataizi Koleksiyonu

Dolapların vazgeçilmezi siyah elbisesi...
 
   
 
 
     

"Bir kadın, siyah küçük elbise ile asla fazla veya az şık giyinmiş olmaz." diyen Coco Chanel’den ilham alan Hande Ataizi; şık, elegan ve sofistike tarzını yansıtan 12 zamansız siyah elbisenin yer aldığı BLACK by Hande Ataizi koleksiyonu ile koleksiyonun tanıtımını da üstelenen Hande Ataizi’ni birbirinden güzel fotoğraflarını fotoğrafçı Hasan Karaarslan çekti.

Türkiye’de ilk defa yeni sezon ürünlerini ve özel kampanyaları aynı adreste buluşturan morhipo.com, çarpıcı tarzı ile adından söz ettiren stil sahibi oyuncu Hande Ataizi’nin hazırladığı çok özel bir koleksiyonu üyeleri ile buluşturuyor.

Kendi zevkini yansıtan, hem genç hem klasik olarak tanımladığı modellerden oluşan ayakkabı koleksiyonu ile 2013 yılında moda dünyasına giriş yapan Hande Ataizi, şimdi de şık ve elegan tarzını yansıtan BLACK by Hande Ataizi adını verdiği siyah elbise koleksiyonunu modaseverlerin beğenisine sunuyor.Ani çıkan bir davet ya da iş toplantısı karşısında “ne giyeceğim, nasıl şık olacağım” soruları her kadının kafasını meşgul eder, boş gözlerle gardıropa bakılır. BLACK by Hande Ataizi koleksiyonu işte tam da bu noktada kadınların yardımına koşarak zamansız, elegan ve erişilebilir fiyatlar ile şık olmanın yolunu açıyor. Hande Ataizi’nin sofistike giyim tarzı bu çok özel 12 elbiseye yansıyor.

Sade ve yalın çizgileri, bir ömür boyu kullanılabilecek kalıpları ile gardıropların vazgeçilmezi haline gelecek BLACK by Hande Ataizi koleksiyonundaki parçaları zarif bir stiletto veya rahat babetlerle tamamlayarak ister gündüz ister gece kullanmak mümkün.

Koleksiyonun tanıtımını da üstelenen Hande Ataizi’ni birbirinden güzel fotoğraflarını fotoğrafçı Hasan Karaarslan çekti. Elbiselerin çarpıcılığını vurgulamak için çekimler siyah-beyaz yapıldı.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>