>

MODA - STİL

BNG’den “Taşların Yansıması” Koleksiyonu

Doğal taşların ilhamıyla hazırlanan BNG 2010 koleksiyonu göz dolduruyor.
 
   
 
 
     

Yüzyıllardır içimizdeki, korku – nefret – aşk – tutku – özgürlük – güven – şefkat – kuşku – neşe - huzur gibi kavramların arasında gelgitlerle yaşıyoruz. Bazen bu duygusal karmaşalarda ruhumuz dinlenmeye, enerji depolamaya ihtiyaç duyuyor. Bu noktada bize yardım edecek en renkli ve göz kamaştırıcı unsur olarak “doğal taşlar” karşımıza çıkıyor.Kan dolaşımını hızlandıran Yakut, enerji veren Ametist, stresi azaltan Oniks, bağışıklık sistemini güçlendiren Mercan ve bereket veren Akik, bu özellikleriyle, bir yaşam stili sunan BNG markasının 2010 ilkbahar yaz koleksiyonuna yansıdı.BNG’nin 2010 ilkbahar yaz koleksiyonunda taşların etkisi sadece tasarımlara değil özel kumaşlarına da yansıdı. Kırışmayan teknolojik jersey, Japonya’ da elde dokunan keten, vücudunuzda yok hissi yaratan ipek koton, İtalyan keten ve koton iplikten dokunmuş trikolar, koleksiyonda olmazsa olmazlar arasında.

“Taşların Yansıması” Koleksiyonu’ndaki temel renk her zamanki gibi BNG’nin vazgeçilmez ifadesi olan siyah. Beyaz, frambuaz, oksit, grej, su yeşili, gümüş, lila, bej ve antrasit, tamamlayıcı diğer renkler olarak koleksiyonda yer buluyor.Doğal taşların ilhamıyla hazırlanan koleksiyonda, taşların temel özelliği gibi; asimetrik kesimler, volümlü yüzeyler, kat kat renk geçişli kombinlerle oluşan detaylar lüks dokunuşlarla birleşerek tasarımlarda fark yaratıyor. BNG’yi özel ve farklı kılan fonksiyonel dizaynlar, özellikle triko ve penye gruplarında keşfedilmeyi bekliyor.

BNG dokunuşunun tamamlayıcısı aksesuarlarda, organik yansımalı tohum kolyeler, vazgeçilmez deri kemerler, şekilden şekle giren şallar, sürpriz detaylar yaratmak isteyenler için ideal bir ortam sağlıyor.

Vücudunuzda, BNG tasarımlarıyla ve taşların enerjisiyle gelecek olan arınma ve yeniden doğma hissine hazırlıklı olun…

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>