>

MODA - STİL

Bu İlkbahar Ve Yaz Rengarenk Geçecek…

Sarar Kadın’ın 2008 – 2009 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda yer alan renkli elbiseler ile çiçekleri bile kıskandırabilirsiniz...
 
   
 
 
     
Baharın renklerini tüm ihtişamıyla üzerinde taşıyan Sarar Kadın’ın elbiseleri bakışları üzerinize çevirirken, rahatlıklarıyla vazgeçilmez olacak…


Feminen temayı, rahatlıkla birleştirerek kadınların beğenisine sunan Sarar Kadın, 2009 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu ile yine büyüleyecek. Rahat, özgürlüğüne düşkün ve kendi ayaklarının üzerinde durabilen kadınları hedefleyen koleksiyon, seçilen özel kumaşlarla kadınlara hareket özgürlüğü tanıyor.


Kadınlar Sarar’ın 2009 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu’nda; pastel renklerden, çiçek desenlerine, sezonun vazgeçilmez rengi morun çeşitli tonlarından, ateşin rengi kırmızıya, capcanlı mavilerden, baharın en parlak renklerine kadar her tonu bulabilecekler.

Bakımlı ve kendine değer veren kadının yaşam tarzını yeniden tanımlayan Sarar Kadın 2009 İlkbahar Yaz Koleksiyonu, baharın bütün renklerini üzerinde taşıyor. Farklı modeller ile farklı zevklere hitap eden elbiseler Sarar Kadın’ı yine vazgeçilmez kılacak.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>